Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Alvási paralízis? Help

Alvási paralízis? Help

Figyelt kérdés

Régebb óta van ilyen élményem, de nem túl gyakran. Az első 3 éve volt, és akkor nagyon megijedtem, mert mielőtt felriadtam, egy félelmetes -amolyan sátáni- kacajt hallottam..a többiek meg is jegyezték,mikor felkeltem, hogy: mi van rémet láttál?" . Azóta párszor megtörtént.. utoljára volt a legrosszabb. Úgy éreztem, mintha vmi beakarna szippantani valahova, és egyre nagyobb nyomást éreztem a fejemben ill.zúgott a fülem. Nagyon félek ilyenkor, még rángatózni is elkezdtem, mire teljesen a tudatomhoz értem. Olvastam, hogy nem kell félni az ilyenektől, de ez nem teljesen normális dolog. Nem is értem igazán, ez miért történik, de azt is hallottam, hogy vmi démonos megszállós dologhoz van köze. Na ettől még jobban besz*rtam. Igazából pártatlan vagyok a tudományos és az ezoterikus dolgok körében, nem tudom mit higyjek!

kérem aki tud segíteni, és szintén nincs elkötelezve egyik magyarázatnál sem, az írjon!

köszönöm 19/L


2010. aug. 2. 16:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

velem is volt de én nem halottam semmi azaz csak lépteket...

meg el voltam zsibadva pár másodpercig

nyomasztó volt :/

segíteni nem nagyon tudok annyit mondok,h ne félj! mert ez semmi paranormális dolgokhoz nincs köze...:)

2010. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem elég gyakran szokott lenni és nagyon borzasztó:(. Olyan mintha egy horrorfilm főszereplője lennél. Ordítanál, de nem jön ki hang a torkodon, nem tudsz mozdulni és nagyon valóságos. Amúgy a dolog érdekessége az, hogy mindig ott játszódik a sztori, ahol éppen alszol, és mindig az elevenedik meg, amiben hiszel és amitől félsz. Bár tudom, hogy nincs köze a paranormális dolgokhoz, én akkor is félek utána visszaaludni. Egyébként régen úgy tartották, hogy ilyenkor egy démon ül az ember mellkasára. Ezért nevezik lidércnyomásnak.

2010. aug. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!