Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Alvási paralízis? Help

Alvási paralízis? Help

Figyelt kérdés

Régebb óta van ilyen élményem, de nem túl gyakran. Az első 3 éve volt, és akkor nagyon megijedtem, mert mielőtt felriadtam, egy félelmetes -amolyan sátáni- kacajt hallottam..a többiek meg is jegyezték,mikor felkeltem, hogy: mi van rémet láttál?" . Azóta párszor megtörtént.. utoljára volt a legrosszabb. Úgy éreztem, mintha vmi beakarna szippantani valahova, és egyre nagyobb nyomást éreztem a fejemben ill.zúgott a fülem. Nagyon félek ilyenkor, még rángatózni is elkezdtem, mire teljesen a tudatomhoz értem. Olvastam, hogy nem kell félni az ilyenektől, de ez nem teljesen normális dolog. Nem is értem igazán, ez miért történik, de azt is hallottam, hogy vmi démonos megszállós dologhoz van köze. Na ettől még jobban besz*rtam. Igazából pártatlan vagyok a tudományos és az ezoterikus dolgok körében, nem tudom mit higyjek!

kérem aki tud segíteni, és szintén nincs elkötelezve egyik magyarázatnál sem, az írjon!

köszönöm 19/L


2010. aug. 2. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
nekem is volt meg még néha most is szokott lenni. tudom,hogy nagyon rossz de egy dolgot tudsz csak tenni, nem pámikolsz mikor van hanem mondod magadnak, hogy oké, akkor most fel kell ébrednem. én ilyenkor általában kiabálni próbálok, persze inkább csak nyöszörgés (mert megszólalni nem tudok) és akkor felébredek. de az utóbbi időben már tényleg nyugisabban állok a dologhoz mivel tudom, hogy miről van szó. egyébként semmi démoni, földöntúli nincs benne, egyszerűen az agyad előbb ébred és a tested még bénult.
2010. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
ugye nincsenek tükrök a szobádban?
2010. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen.

Kb fél éve lehetett.Mikor huzamosabb ideig olyat álmodtam, hogy fekszek az ágyamban és valaki rám telepszik és nem engedi , hogy felkeljek, de közbe hallottam ,hogy írtózatos dolgokat mond nekem, hogy megöllek ilyeneket...A legrosszabb az volt, hogy közbe rájöttem, hogy álmodok, és sehogy se tudtam felkelni. Majd végül valahogy sikerült.Aztán a 4.ilyen álmomnál azt mondtamm, hogy elég.Ugyanígy történt megint:feküdtem az ágyamban és megint ott volt az a valaki-akit nem láttam de hallottam és éreztem is- de akkor már annyira elegem volt belőle, hogy már nem érdekelt semmi, és álmomba legyőztem. Próbáltam felállni ,ellenállni neki és sikerült:) Azóta nem jelentkezett ez az álmom.(?)

Szóval szerintem mindenképp fontos az, hogy ne hagyd magad , ne ijedj meg!Sok sikert

2010. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Uuuu ez szörnyű lehet :S:(

Am...utolsó elötti: nekem van tükör a szobámba, pont az ágyammal szemben, és mégsem történt (még) ilyen velem xD és nem is akarom, hogy történjen....

2010. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2010. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!a tükröt nem igazn értem h kapcsolódik ehhez..(:
2010. aug. 2. 17:16
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
azt olvastam hogy a tükör a szellem átjárója vagymi:)
2010. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
igen, a tükrök a dimenziók közti "ajtók"...
2010. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen a tükrök nem jók a hálószobában. Átjárókként működhetnek. De az alvási paralízisnél pont olyan tünetek a "normálisak" amit leírtál. Ezek sima hallucinációk, mert fél álomban vagy. Szerintem ne félj ezektől. Segíthet, ha átrendezed a szobát, mert lehet hogy vízéren fekszel, az se jó. A démonok meg annyira ritkák, hogy tuti nem az van. De ha nagyon félsz, vegyél füstölőt, meg fehér teamécsest, azok tértisztító hatásuak, és meg is nyugtatnak. Elmehetsz szellemgyógyászhoz is, ő majd megmondja hogy no para. :)
2010. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek! hasznos volt ;)
2010. aug. 3. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!