Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg képes lehetek lebegni...

Tényleg képes lehetek lebegni és repülni, ha sárkánypikkejt fözök bele a levesbe?

Figyelt kérdés
Olvastam egy ilyen mágiás oldalon, hogy a sárkánypikkejtöl repülésre teszek szert. Segítenétek hol vehetek pikkejt?
2011. aug. 30. 22:56
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
Nekem pikkej kell! Hagyjatok már a hülyeséggel és segítsetek!
2011. aug. 31. 09:33
 22/56 anonim ***** válasza:
80%
Bocs kérdező, én nem vagyok hitetlen, de írd már meg, hogy pikkejt vagy pikkelyt keresel, mert a válaszolók többsége csak a pikkelyt ismeri és úgy tudjuk, hogy azt nem lehet kapni. Hova akarsz egyébként repülni? Viccen kívül.
2011. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
Hát nem kapsz, fogd fel. Nem fogsz pikkelyekkel rohangálni előbb, minthogy egy kandallóban végzed.
2011. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az a pikkej, én is csak a pikkelyről hallottam. Viszont sárkányokról nemrég írt ki Diator egy kérdést. Itt is olvashatsz róluk: [link] Én ugyan nem akarnék semmit sem ilyen lényektől, de az USA úgy tűnik, szerződésben áll velük. Próbálkozz egy nemzetközi weboldalon, hátha jelentkezik valaki. Vagy keress rá az ebay-en. Nálam otthon most csak denevérszőr van, a béka szemet és a gyíkfarkat megette a fekete macskám, amikor nem figyeltem.
2011. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:

Adrienn te aztán zakkant vagy :D


Nekem csak pikkej kell.

2011. szept. 2. 13:01
 26/56 anonim ***** válasza:
80%
2011. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:

>2011

>troll kérdésre több mint 21-en válaszolnak.

2011. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

Komodó szigetén vannak a természetben sárkányok, ha elhoztak onan max álatkertbe van de szerintem ot nem marad életben, az ösi sárkányok már kihaltak sajnos vagy nem,

viszont a komodoi sárkány pikélyét nem tul egészséges megeni bár ha megfözöd viszont sajnos nem szárnyas sárkányok, igy kicsi az esély a repülésre, kisebb sárkánygyikok pedig nem szolgálnak elég energiával a repüleshez

nincs sok esélyed rá de hátha oszejön

2011. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! az "olvastam egy mágiás oldalon" eleve garancia arra, hogy HAZUGSÁG, KAMU, HUMBUK!

egyébként meg itt meg szokott jelenni egy hirdetés...

[link]

ha beírod a keresőbe hogy "pikkej" kiadja...

2011. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
Nem minden oldal, de azért van 1-2 hiteles, attól még hogy online. Mindenesetre végre egy helyes válasz, egy hibás kérdésre.
2011. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!