Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » "Boszorkányok" igen is léteznek?

"Boszorkányok" igen is léteznek?

Figyelt kérdés

Azt szeretném ha "boszik" írnának, hogy kb tudjam mennyien vagyunk itt valódi "boszorkányok"!

Tanulni szeretnék, tapasztalatokat hallani! Tanácsokat kérni például gyógyítással kapcsolatban, kövekkel, ásványokkal kapcsolatban!! Azt azért leszögezem, nem tízen éves vagyok aki a Harry Potter látván seprűre akarok pattanni. Vannak velem született "képességeim"amit szeretnék megfelelő módon használni! Segíteni másokon!


Kedves Humor Heroldok kíméljetek!! Én sem fikázok olyan kérdéseket amiben nem hiszek!


2010. nov. 10. 08:55
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

ekkora nagy butaságot.sok grimm meséket néztetek meg kiszinezték régen a boszikat.


Boszorkányok azók jók voltak,gyógyítottak és fűszereket csináltak, alkimia.


Ha kövekkel akarsz foglalkozni elsőnek is világismeret,önismeretet tanulj és utánna egy spiritisztához menj az is tudja ezeket vagy táltoshoz,akár jós

2010. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

Kristalykid válasza:


"ekkora nagy butaságot.sok grimm meséket néztetek meg kiszinezték régen a boszikat.


Boszorkányok azók jók voltak,gyógyítottak és fűszereket csináltak, alkimia. "


Először is köszönöm szépen a válaszodat!

Már a Kérdésemben is ""be raktam a boszorkány szót, nem véletlenül!! Ráadásul én pont, hogy a gyógyításra kérdeztem rá, mivel kézrátétellel tudom enyhíteni a fájdalmat, és ugye a "gyógyításhoz" nagyon jó segítség a gyógyító kövek, ásványok segítsége.

Ezért nem értem igazából azt a pár sorodat amit kiemeltem!

Egyik részről segítő kezet nyújtottál a másikkal ellöktél. Vagy én értelmeztem félre?

2010. nov. 29. 07:21
 43/44 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a boszorkányosdi, igaz nekem semmilyen különleges képességem nincs, szimplán érdekesnek tartom ezt a "kultúrát" ha szabad így mondanom. Talán nem mondok újdonságot azzal hogy itt Magyarországon nem valószínű hogy értelmes "boszorkányszövetkezetre" bukkansz. Már csak azért sem mert nem tolerálják ezeket a dolgokat mint azt észrevetted. Talán külföldön kéne próbálkoznod... A felvilágosulatlan, intelligenciahiányos kommentelőknek meg üzenem hogy egész nap a gép elött flesselni, osztogatni az észt, és azt hinni hogy ő a király, mindenki tud. Ellenben megpróbálni azt csinálni amit igazán szeretsz, azt nem mindenki meri. Ha valaki késztetést érez arra hogy beszóljon másoknak menjen börtönbe, ott egy-kettőre helyrerakják minden értelemben...
2010. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Nagyon Kedves vagy!

2010. dec. 8. 08:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!