Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » "Boszorkányok" igen is léteznek?

"Boszorkányok" igen is léteznek?

Figyelt kérdés

Azt szeretném ha "boszik" írnának, hogy kb tudjam mennyien vagyunk itt valódi "boszorkányok"!

Tanulni szeretnék, tapasztalatokat hallani! Tanácsokat kérni például gyógyítással kapcsolatban, kövekkel, ásványokkal kapcsolatban!! Azt azért leszögezem, nem tízen éves vagyok aki a Harry Potter látván seprűre akarok pattanni. Vannak velem született "képességeim"amit szeretnék megfelelő módon használni! Segíteni másokon!


Kedves Humor Heroldok kíméljetek!! Én sem fikázok olyan kérdéseket amiben nem hiszek!


2010. nov. 10. 08:55
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
0%

@ma 21:29

Nyilvánvalóan egy gonosz démonlidércatyaúristen volt, akit elüldöztél a power ranger szellemerőddel.

2010. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 12. 07:48
 23/44 anonim ***** válasza:
73%

21:42


Pontosan arra gondolok,hogy pl. a nővérem kísérteties pontossággal álmod meg előre dolgokat és nagyon jól bánik a tarot kártyával is. Keresztanyám képes kommunikálni a szellemekkel,angyalokkal,rontás levenni,szerelmi kötéseket megsemmisíteni stb.

Sokan azt hiszik, hogy a boszorkányság valami földöntúli dolog,pedig ez nem igaz. Minden emberben meg van a képesség,csak gyakorolni kell. Ez egy vallás,egy életforma.Mindannyian a Földanya gyermekei vagyunk,s csak rajtunk áll,hogy mennyire tudjuk kihasználni az adott képességeinket.


23:07,téged meg arra se méltatlak,hogy kommentáljam a beböfögésed,csupán annyit szeretnék mondani,hogy szíved joga a saját igazadban hinni,viszont az akkor sem jogosít fel arra,hogy másokat sértegess. Szép napot neked! :)

2010. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

ma 13:13-as!

Nagyon szépen köszönöm, hogy leírtad!

Arról nem beszéltél, hogy te neked milyen képességeid vannak. Le írnád ha nem gond?

2010. nov. 12. 13:35
 25/44 A kérdező kommentje:
Vagyis, hogy írtál egy történetet de konkrét adottság amid van, hogy még is kézzel foghatóbb legyen.
2010. nov. 12. 13:38
 26/44 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérdezz kicsit konkrétabban, kérlek, hogy milyen témákban vársz személyes tapasztalat - beszámolókat. Ha tudok, szívesen segítek.

Szép napot neked!

ParlanDo

2010. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
13:13-as vagyok. Konkrétan,látom az aurát,s ez sok mindent elárul nekem az emberekről mint pl. betegség, kedély állapot,azt hogy mennyire "jó" vagy "rossz" ember az illető...stb. Sajnos, nem mindig megy,általában csak nyugodt körülmények közt,mikor csendes az elmém. A megérzéseim,és az álmaim mindig bejönnek. Sok mindent nem akarok írni,nem akarom,hogy önfényezésnek tűnjön a dolog,igazából még tanuló fázisban vagyok,vagy hogy is mondjam. :)
2010. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

11-10 19:01 vagyok


"A megérzéseim, és az álmaim mindig bejönnek."

Akkor túl gyenge vagy. Nincs a véredben.

Bocsi hogy ezt mondom.

2010. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
33%

. . . . . . . . . .. . . . . ,.-‘”. . . . . . . .. . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2010. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

ParlanDo igazán nagyon aranyos vagy.

Csupán arra vagyok elsősorban kíváncsi, hogy ki milyen "képességgel" rendelkezik.

Konkrétan meg pl: a kéz rátéttel való gyógyításnál, nem tudom hogyan kell úgy csinálni, hogy ne vigyem át magamra a bajt.( nővérem bokája több hónapja fájt, és akkor mondtam neki próbáljuk meg hátha el tudom mulasztani. Rá tettem a kezem elmúlt neki, nekem meg még mindig fáj a bokám azóta is ennek már legalább 10 éve. Ez volt az első alkalom, hogy csináltam.)

2010. nov. 15. 12:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!