Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » "Boszorkányok" igen is léteznek?

"Boszorkányok" igen is léteznek?

Figyelt kérdés

Azt szeretném ha "boszik" írnának, hogy kb tudjam mennyien vagyunk itt valódi "boszorkányok"!

Tanulni szeretnék, tapasztalatokat hallani! Tanácsokat kérni például gyógyítással kapcsolatban, kövekkel, ásványokkal kapcsolatban!! Azt azért leszögezem, nem tízen éves vagyok aki a Harry Potter látván seprűre akarok pattanni. Vannak velem született "képességeim"amit szeretnék megfelelő módon használni! Segíteni másokon!


Kedves Humor Heroldok kíméljetek!! Én sem fikázok olyan kérdéseket amiben nem hiszek!


2010. nov. 10. 08:55
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Látod "kedves" kötekedő válaszolom, már le is törölték a moderátorok a "veszekedésünket".

Ez szerintem lehetne a szó csatánknak a vége is! Semmi rossz indulattal, de szerintem amikor ide látogatsz a gyk-re hagyd ki a Ezotéria kategóriát!Csak felidegesíted magadat az olyanokon mint én!

2010. nov. 10. 15:43
 12/44 anonim ***** válasza:
10%
Én csak röhögök rajtatok.
2010. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Akkor mást nem tudok erre mondani: További jó mulatást!
2010. nov. 10. 16:12
 14/44 anonim ***** válasza:
17%

Szia!

Én boszi lány vagyok és nem "tízenéves", bár aki ismer a környezetemben, inkább elkerül, talán jobb is így! Fekete színű a kocsim, a kutyám, a macskám, a ruhatáram majdnem.

Én tettem fel pár kérdést ilyen témában ( talán írtál is oda, de ezt csak gondolom ), de a válaszolók azonnal a máglyára akartak küldeni és kitagadtak, mindennek elmondtak ami csak az eszükbe jutott válaszírás közben, még a Modik is közbeszóltak! De ezen nem is csodálkozom, sosem szerettek bennünket boszikat, az emberek!

A kérdésedhez visszatérve, ahogyan én értelmezem, jó irányba lennél boszi vagy az vagy már ill. "megfelelő módon szeretnéd használni", de én a rossz irányban vagyok az. Ezt úgy értem, hogy fekete mágiával foglalkozom, rontás szórással és egyéb komoly gonoszságokkal, persze aki ezt csak megérdemli! Egyedül dolgozom, bár vannak "kollégák", de nagyon nehezen engedünk magunk közzé "idegent", ez sok mindentől függ az ember személyiségétől, egyéniségétől, természetétől, képességétől stb.!

2010. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
A fekete mágia nem érdekel!!!! Ettől függetlenül köszönöm válaszod!
2010. nov. 10. 18:44
 16/44 anonim ***** válasza:

Látom kicsit félénk vagy, ez kicsit rossz pont.-)

De Te tudod és ismered önmagad, én csak a kérdésre válaszoltam.-)

Szia!-)

2010. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Így van félénk vagyok! Én nem szeretek ártani semmilyen élőlénynek sem így nálam szóba sem jöhet a fekete mágia!!!

De mint írtam ettől függetlenül örülök hogy írtál és köszönöm a válaszod!

2010. nov. 10. 19:20
 18/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy itt vagy velünk " barátom".
2010. nov. 11. 06:09
 19/44 anonim ***** válasza:
64%
Én is sok könyvet olvastam ebbe a témában,mert érdekel,meg a családban is vagyunk egy páran,akik ilyesmivel foglalkozunk. Engem csak 1-2 éve kezdett érdekelni a dolog. Nem mondanám,hogy boszorkány vagyok,inkább még csak "tanuló." Viszont vannak olyan "képességeim",amire nehezen találok ésszerű magyarázatot. Leírok egyet. Még egészen kicsi voltam, járt hozzánk egy bácsi,anyámnak a kollégája volt. Nem emlékszem az arcára,csak arra,hogy üveges,szürke szemei voltak,és a tekintetében volt valami gonosz...Mindig hozott nekem csokit,ezt-azt,de féltem tőle,pedig "vagány" kisgyerek voltam,simán elvoltam mindenkivel,de ettől az embertől valahogy a hideg kirázott. Egyszer bent játszottam a szobában (kb. 6 éves lehettem) és ő belépett egy tábla csokival a kezében,közbe pedig becézgetett,hívott magához. Tisztán emlékszem,hogy lassan lépkedett felém,én pedig egyre hátrébb húzódtam,s közben arra gondoltam,hogy bárcsak elesne,s én akkor gyorsan kiszaladok majd anyuhoz. Abban a pillanatban megbotlott valami játékomban és hatalmasat zúgott,s úgy beverte a fejét,hogy elájult. Kiszaladtam szólni anyuéknak,sírtam remegtem. Majd anyu meg apu elindultak be a szobába,hogy megnézzék mi van a taggal,én pedig óvatosan mentem utánuk,s csak annyit hallottam,hogy apám azt mondta anyámnak: "látod, a lány is érzi,hogy valami nincs rendben ezzel az emberrel,mert folyamatosan sír,meg reszket,ha itt van!" Utána nem emlékszem,hogy mi történt,de soha többet nem jött hozzánk az ember. Egyik éjjel álmodtam vele,majd reggel megkérdeztem anyámat,hogy mi van vele,mire anyám elmesélte,hogy akkor látta utoljára,amikor én,(14 éve)tőlünk a saját lábán ment el,de azóta eltűnt,senki nem tud róla semmit...
2010. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
59%

Utolsónak:

"családban is vagyunk egy páran,akik ilyesmivel foglalkozunk."

Pontosan mire gondolsz? Engem érdekel a dolog, már pár éve ezt kutatom. Itt tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban, de rögtön máglyára akartak vonszolni!

Lány vagyok és boszorkány stílusom is van, ill. úgy öltözködöm, már mint fekete színű cuccokban járok, imádom a fekete színt.

2010. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!