Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » "Boszorkányok" igen is léteznek?

"Boszorkányok" igen is léteznek?

Figyelt kérdés

Azt szeretném ha "boszik" írnának, hogy kb tudjam mennyien vagyunk itt valódi "boszorkányok"!

Tanulni szeretnék, tapasztalatokat hallani! Tanácsokat kérni például gyógyítással kapcsolatban, kövekkel, ásványokkal kapcsolatban!! Azt azért leszögezem, nem tízen éves vagyok aki a Harry Potter látván seprűre akarok pattanni. Vannak velem született "képességeim"amit szeretnék megfelelő módon használni! Segíteni másokon!


Kedves Humor Heroldok kíméljetek!! Én sem fikázok olyan kérdéseket amiben nem hiszek!


2010. nov. 10. 08:55
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

13:13-as

Nagyon jó lehet aurát látni! Vele született adottságod, vagy tanultad?

Hogy lehet megtanulni? /Ha egyáltalán megtanulható/

2010. nov. 15. 12:39
 32/44 anonim ***** válasza:

Szia!

A kézrátételes gyógyításnál két dolog van, amivel nagyon "el lehet rontani": az egyik, ha - ahogy írod is - átviszed magadra a bajt, a másik, ha a saját problémáidat teszed át a páciensre. Ezek úgy kerülhetőek ki, ha a gyógyításnál nem a saját energiádat használod. Próbálj elérni egy nyugodt, meditatív állapotot, kérj Isteni segítséget a gyógyításhoz, és egyszerűen csak hagyd, hogy a gyönyörű, tiszta, hófehér Isteni energia átáramoljon rajtad. Ennek két előnye is van: nem csak abban lehetsz biztos, hogy nem adtad át a problémáidat, hanem még téged is feltölt, átmos. Így nem is merülsz ki annyira a gyógyítás végére.

Különben nekem velem született képességem csak a nagyon erős intuícióm; az összes többit, amit csinálok, erre alapozva fejlesztettem ki. Illetve hát olyan is van, amit tanultam. De ezeket én nem is annyira képességeknek hívom magamban, mint inkább lehetőségeknek, módszereknek.

Szép napot neked!

ParlanDo

2010. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

ParlanDo Nagyon szépen köszönöm!

Nagyon sokat segítettél!

Esetleg ha még lesz kérdésem írhatok majd Privát üzit?

2010. nov. 16. 09:12
 34/44 anonim válasza:

Még szép, hogy léteznek boszorkányok! Például én is az vagyok, ha azt mondom, hogy essen az eső, akkor legtöbb esetben beválik. A nagymamám pedig azt mondta:


- Ez a dísznövény mérgező! Olvastam róla, hogy a bogyója mérgező!


és mi nem hittünk neki, de egy hét múlva kihalt a növényünk...

Szóval aki nem hisz benne, hogy vannak boszorkányok, az rosszul hiszi...

2010. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

13:13 vagyok. Ez mindenkinek vele született adottsága. Minden ember képes látni az aurát,s gyerekkorban látjuk is,csak ahogy felnövünk és egyre több "dolgunk" lesz,valahogy teljesen háttérbe szorul. Minden kisgyerek látja kb. 4-5 éves koráig. Ha van kisgyerek a környezetedben,családodban nyugodtan próbáld ki. Menjetek el sétálni,mutass rá egy emberre,vagy akár család tagra,és kérdezd meg a gyerektől,hogy "milyen színű a bácsi/néni/anyuka/tesó?" Megfogsz lepődni a válaszokon! :) Egy fontos,hogy nem szabad erőltetni,mert akkor a gyerek ráun. Persze,felnőtt emberekben is újra előlehet ezt a képességet hozni. Most ezt ne úgy képzeld el,hogy sok-sok gyakorlás után látni fogod,hogy a Jóska Pista testét narancsszín burok veszi körül,a színeket nem látni,hanem érezni fogod. Nem tudom ezt így leírni,de ha eleget gyakorolsz,menni fog neked is!

Így kezdd: kell egy személy,akivel bizalmas a kapcsolatod. Üljetek egymással szemben nyugodt körülmények közt,ne zavarjon semmi. Dörzsöljétek össze a két tenyereteket párszor, majd nagyon lassan közelítsétek egymáshoz a két saját tenyereteket. Érezni fogtok egy kis "gömböcskét" ahogy nyomjátok össze. Ha ez már megy,akkor megpróbálhatjátok egymás energiáját is érezni. Ugyan így dörzsöljétek össze a két tenyereteket,majd lassan közelítsétek tenyereteket a másikéhoz. Itt sokkal nagyobb ellenállást fogtok majd érezni. Jó kis móka. Ha ez már megy,akkor kérd meg a társad,hogy álljon/üljön egy fehér fal elé. Lehetőleg ne viseljen túl díszes ruhát,és nagyjából legyen egyszínű és világos a viselete. Te állj tőle pár méterrel távolabb és lazítsd el a szemizmaid. Fókuszálj az illető feje környékére,esetleg a válla felé. Kezdetben csak világos-szürkés mezőt fogsz körülötte érzékelni,de minél többet gyakorolsz,annál jobban kifognak majd bontakozni a színek előtted. Sok sikert hozzá! :)

2010. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!
2010. nov. 16. 16:05
 37/44 anonim ***** válasza:
Persze; ha tudok, nagyon szívesen válaszolok! :)
2010. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Kedves leányom.

De strigis, quae non sunt, nulla quaestio fiat.

2010. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

"A sikoltás, amelyek nem, nincs további kérdés legyen"


Mivel nem tanultam, csak egy minimális orvosi latint így nem túl értelmes lett a fordítás.

Megtennéd ha válaszolsz magyarul teszed! Hisz annyira gyönyörű az anyanyelvünk!

2010. nov. 20. 06:05
 40/44 anonim ***** válasza:
37%
"A boszorkányokról pedig, mivel hogy nincsenek, semmi féle vizsgálat ne tartassék."
2010. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!