Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » "Boszorkányok" igen is léteznek?

"Boszorkányok" igen is léteznek?

Figyelt kérdés

Azt szeretném ha "boszik" írnának, hogy kb tudjam mennyien vagyunk itt valódi "boszorkányok"!

Tanulni szeretnék, tapasztalatokat hallani! Tanácsokat kérni például gyógyítással kapcsolatban, kövekkel, ásványokkal kapcsolatban!! Azt azért leszögezem, nem tízen éves vagyok aki a Harry Potter látván seprűre akarok pattanni. Vannak velem született "képességeim"amit szeretnék megfelelő módon használni! Segíteni másokon!


Kedves Humor Heroldok kíméljetek!! Én sem fikázok olyan kérdéseket amiben nem hiszek!


2010. nov. 10. 08:55
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
24%
Ha te boszorkánynak hiszed magad,akkor csak arra vigyázz,hogy a képességeiddel ne árts az embertársaidnak! Főleg azoknak ne,akik hisznek a boszorkányokban.
2010. nov. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
75%
Sok érdekes könyvet lehet találni a könyvesboltokban wicca és hasonló témában, ha ez érdekel.
2010. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
80%
Ne idegesítsd fel magad a komolytalan válaszokon! Ha tényleg érdekelnek ezek a dolgok, ne itt keresgélj, ide csak kötekedni, meg szórakozni járnak az emberek.
2010. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Van már pár könyvem! Ezért várnék személyes tapasztalatokat, technikákat! Köszönöm, hogy te normálisan válaszoltál! Szép napot neked!
2010. nov. 10. 12:10
 5/44 A kérdező kommentje:

"Ne idegesítsd fel magad a komolytalan válaszokon! Ha tényleg érdekelnek ezek a dolgok, ne itt keresgélj, ide csak kötekedni, meg szórakozni járnak az emberek."


Köszönöm! Teljesen igazad van! Úgy látszik túl naiv vagyok, én úgy gondoltam azért van ez az oldal,hogy segítsük egymást amiben csak tudjuk!

2010. nov. 10. 12:15
 6/44 anonim ***** válasza:
76%
Az emberekben túl sok a rosszindulat, nem csak ezen az oldalon nem segítenek, máshol sem.
2010. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Én nem vagyok boszorkány ,de teljesen egyetértek veled. Hiszek a boszorkányokban és szerintem mindenkinek joga van eldönteni, hogy miben hisz. az ilyen patkányokkal meg ne törődj, csak olyan sok az idejük, hogy beléd akarnak kötni.. szánalmas..

És a nagymamád is biztos tanulta valahonnan ezeket a dolgokat, akkor te miért ne tudnád ugyanonnan/ugyanúgy megtanulni?


Neked "kedves" kötekedő meg azt üzenem, hogy nem kell az ilyen kérdésekre válaszolni. senki nem kérdezett és jogod sincs, hogy véleményt nyilvánítsd másokról.

2010. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
26%

"jogod sincs, hogy véleményt nyilvánítsd másokról."


Na ne röhögtess már.És ezt mi mondja ki?

2010. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
73%
Jogod van, csak senki nem kíváncsi a véleményedre!
2010. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves hozzá szólásokat, aranyosak vagytok!!!
2010. nov. 10. 15:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!