Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valakinek sikerült már rontást...

Valakinek sikerült már rontást küldeni másra?

Figyelt kérdés
Ha lehet, csak komolyan.
2010. nov. 5. 19:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Akik azt mondják,hogy nem lehet rontást küldeni senki ÉRTELMES személyek! Azok nem azok,akik hisznek az ilyen marhaságban!
2010. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy kérdezted-e, én ezt válaszoltam :)
2010. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

rontás, átok tökmiondegy hogy hívod, lehetséges, de nem az átok az alapja. kezdetnek fejlődj egyéb "spirituális" téren... az átkokról szóló lapok 80% úgy baromság ahogy van...

de ha igazán átkozni akarsz a vallást felejts el, nem átkozhatsz úgy hogy közben folyamat arra gondolsz hogy "jajj most pokolra jutok" és társai...akkor tényleg viszaüthet, mert te tudat alatt büntetni akarod magad érte..

2010. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:00


Sajnos rossz a válasz!

Felesleges, hogy ide írsz! Én nem az alap KIOKTATÁSODRA vagyok kiváncsi, ha nem a választ a kérdésemre szeretném már végre megkapni egy inteligens személytől, bárki legyen az!!

2010. nov. 5. 21:11
 25/35 A kérdező kommentje:

Túl gyengék vagytok!

De ide még visszatér majd mindenki, mert hajt tikteket a kiváncsiság és a gonoszság!

2010. nov. 5. 21:25
 26/35 anonim válasza:
Komolyan.. ki vagy te? Hitler a 21. századi változatban? Attól, h a te életed szar, másokét mér kéne azzá tenni?
2010. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Bocsi mindenkitől!!!

Alig bírtam röhögés nélkül!XDD

Ha a humorban irom ki, senki sem válaszolt volna!!

Ezer bocsi, tényleg!!!

2010. nov. 5. 21:42
 28/35 anonim ***** válasza:
Húúúúúúú..... hallod, mekkora poén volt...valaki talán tényleg rontást küldött rád, ha olyan szegényes lelked lett, hogy ezt különösebben viccesnek találod...
2010. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
XDD
2010. nov. 5. 22:01
 30/35 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam!D
2010. nov. 5. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!