Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valakinek sikerült már rontást...

Valakinek sikerült már rontást küldeni másra?

Figyelt kérdés
Ha lehet, csak komolyan.
2010. nov. 5. 19:15
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Most nem szeretném itt ecsetelni a kérdést, ha valakit érdekel, akkor vonuljon át a "Hogy tudok, vagy kell rontást ráküldeni valakire? " kérdésre, de csak akkor ha komolyan és nem hülyeséget akar válaszolni, hogy még jobban bosszantson!
2010. nov. 5. 20:00
 12/35 anonim ***** válasza:
Szeresd felebarátod. Ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel. Ismerős? Ha rossz lesz annak a valakinek, akkor az neked tényleg jó? Ha ráküldöd a rosszat valakire, akkor te sem vagy különb mit az a másik, aki neked ártott!
2010. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

De ember, hogy akarsz értelmes választ kapni egy értelmetlen kérdésre?

Attól még, hogy te figyelmen kívül szeretnéd hagyni, hogy rontás nem létezik, mert ellentmond a logikának, és kapsz mindenféle elképzelést meg történetet - nos, attól még rontás továbbra sem fog létezni.


Ez kb. olyan, minthogy minek akarsz pincsit venni, ha nem léteznek kutyák? Előbb gondolkozz már kicsit...

2010. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Laikus embernek ez értelmetlen kérdés. Nem ilyen embernek tettem fel a kérdést, hanem aki ért hozzá és légyszíves a kérdésre válaszolj, ha nem akkor más kérdésnél oktass!
2010. nov. 5. 20:08
 15/35 anonim ***** válasza:
Márpedig léteznek kutyák!
2010. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Rendben, bocsáss meg nekem, ó laikusnak.

Te azonban feltételezed a Sátánt, tehát keresztény vagy, akik szerint az átok visszaszáll rád.

A rontás tehát így sem lehetséges, mert amit másnak kívánsz, azt te kapod meg, nem az illető.

2010. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:18


Aki bocsánatot kér, az fél a félelemtől!

Nem szeretnék most itt véget nem érő kommentekbe belekezdeni, engem abszólút nem érdekel más téma, csak a választ várom ÉRTELMES személyektől!

2010. nov. 5. 20:30
 18/35 anonim ***** válasza:
Hát az úgy volt, hogy sütöttem a tojást és rántotta lett belőle
2010. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

"Aki bocsánatot kér, az fél a félelemtől! "


Öööö...egyrészt ennek a bölcsességnek semmi értelme, egyrészt mert nem igaz, másrészt mert csak szép szavak egymás után rakva, nameg aki ezt leírja válaszképp, az nem érzékelte a soraimban rejlő iróniát.


Egyébként én értelmes választ adtam. Több oldalról levezettem, hogy miért nem léteznek rontások - ennél értelmesebbet mit vársz? Hogy valaki azt mondj, ő csinált egy woo-doo babát, és másnap meghalt a gonosz szomszéd?

2010. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

"Egyébként én értelmes választ adtam. Több oldalról levezettem, hogy miért nem léteznek rontások"


Kérdeztem én ilyet is egy szóval??

Mert nem emlékszem erre!

2010. nov. 5. 20:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!