Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valakinek már sikerült szellem...

Valakinek már sikerült szellemet idéznie?

Figyelt kérdés
Mert mindenki csak azt mondogatja, hogy ne csináld, mert meg is szállhat meg hasonlók. De most nekem azok válszoljanak akik már csináltak egyedül/többen szellemidézést és az történt amit vártak, az az valászolt nekik a szellem.
2010. nov. 1. 09:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%

én még nem idéztem, nem is fogok, kiráz tőle a hideg, de azért kíváncsi lennék hogy milyen lehet... :)

inkább ne háborgassuk a lelkeket!

2010. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
84%

Igen...És ki ne próbáld!!!!


Az elején jó volt, szórakoztató, de mikor egyik haverom elhülyéskedte, arra lettünk figyelmesek, hogy egy 2 méter magas álló virág csapta agyon majdnem az egyik résztvevőt. Mellesleg ha nem sikerül visszaűzni, ott ragad. Azt sem tudhatod, őt idézed-e meg..Lehet, hogy egy másik szellem jön át a kapun, aki még gonosz is lehet. Az ilyen szellemek öngyilkosságba kergethetnek, szóval ismételten mondom: NE TEDD!!!

2010. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Sipii válasza:
59%
lol
2010. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%
Nincsenek szellemek, csak hunbug...
2010. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%

Jah, a Bélát. Azóta mindig együtt járunk pókerezni. Meglesi az ellenfelek lapjait, és titokban jelzi, érdemes-e emelni a tétet.


Felajánlottam neki, hogy visszaküldöm, de azt mondta, jó neki itt egy darabig. Vettem neki egy írógépet, azt tudja nyomkodni, éjszakánként meg bejár a könyvtárba olvasni. Életében író volt, és most, hogy végtelen ideje van, csak az írásnak "él".

2010. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Viki233 ***** válasza:
48%
hülye XD
2010. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%
En csak azt nem ertem, miert akar minden tizeneves szellemet idezni???
2010. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%
Keresik az izgalmakat...
2010. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

Mert a hülye haverjaik azt mondják nekik, ez milyen vicces. Sajnos elég szomorú, hogy sokan ilyen marhaságokra áldozzák az idejüket. De azért a legtöbben kinövik, illetve 1-2 "próbálkozás" után megunják ezt a hülyeséget. Jobb esetben.


A kérdésre válaszolva: Szellemek nem léteznek, úgyhogy hiába idéznéd őket.

2010. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Az én köreimben a szellemek létezését tagadni olyan mintha a tigrisek létezését tagadnád azért mert eddig csak filmben láttad...


Nah mindegy...a legtöb bmítosz, monda és legenda mély alapja igaz...azok a mondák melyek alapban ugyanazok csak itt-ott változnak biztosan igazak...


szellemek léteznek...és egy rosszul sikerült idézés rémálom...egiyk barátom nagyapját meg akartuk idézni...drága önjelölt médiuunk meg elkezdett örjöngeni folyt a nyála...morgot puszta körömmel kaparta a betont...

alig tudtuk lefogni és kiűzni...

Bár sokan úgyse hiszik el...


mellesleg nem cska szellemek léteznek...hanem a többi is...de nem sorolom...mindenki találja emg maga a választ ha krédése van ebben a témában...

2010. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!