Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valakinek már sikerült szellem...

Valakinek már sikerült szellemet idéznie?

Figyelt kérdés
Mert mindenki csak azt mondogatja, hogy ne csináld, mert meg is szállhat meg hasonlók. De most nekem azok válszoljanak akik már csináltak egyedül/többen szellemidézést és az történt amit vártak, az az valászolt nekik a szellem.
2010. nov. 1. 09:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Jaja, épp most küldtem le cigiért a boltba, de nem tudja áthozni a falon. Gyerünk má, Casper!
2010. dec. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én idéztem szellemet a bátyámmsl, és egy tapasztalt mágiában jártas emberrel, körülbelül 30 éve intenzíven foglalkozott már akkor ezzel, ezekkel. az idézés teljesen jól sikerült semmi gixer nem volt, de véleményem szerint ennek csak az kösönhető hogy egy ilyen tapasztalt ember irányította az idézést. tehát csak annyit tudok neked mondani hogy ha kedves az életed akkor ne próbáld meg vagy ha megpróbálod akkor nagyon tapasztalt emberrel
2011. márc. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
szerintem léteznek
2011. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!