Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valakinek már sikerült szellem...

Valakinek már sikerült szellemet idéznie?

Figyelt kérdés
Mert mindenki csak azt mondogatja, hogy ne csináld, mert meg is szállhat meg hasonlók. De most nekem azok válszoljanak akik már csináltak egyedül/többen szellemidézést és az történt amit vártak, az az valászolt nekik a szellem.
2010. nov. 1. 09:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont az ellen oldalt képviselek. Aki elég művelt és intelligens, az nagyjából átláthatja az ember nevű gépezet működését. Nincs ebben semmi szellem, ha elhal a test, akkor elpusztul a "lélek" is.


A szellemeket, túlvilágot, reinkarnációt és hasonlókat az emberi félelem szüli. Félelem a pusztulástól. De ez a félelem teljesen érthető, elvégre milyen is a végső pusztulás? Emberi elmével elképzelhetetlen. Ezért is találnak ki mindenféléket.

Az meg közismert, hogy a külvilág érzékelése nagyban befolyásolt az agy által. Amit hinni akarsz, azt látod. Így lesz a fadarabból Lock Nessy szörny, a szél suhogásából meg suttogás.

2010. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanmar nincsennek szellemek akkora baromsagok nem kellene minenkinek horrort neznie es elhinnie meg h hallasz kopogast es lepteket ha nincs is sulya keptelenseg sok szellemes szar van a tevebe de az a hulye aki elhiszi szellemidezes beszarok xD
2010. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
de amugy latsz szellemet ha nagyon hiszel benne es bemagyarazod magadnak hogy leteznek kepes az agyad megjeleniteni :P
2010. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
27%
Minden ezo-s ezzel a "találd meg magad" dumával jön, már kezd unalmassá válni...
2010. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%

hát nem tom, hogy ez annak szamit-e(bár én sztem csak az agyam tréfált meg:O) de ha órákig a meghalt nagyapámra gondolok és aztan magamban "megkérem" hogy pl nyissa ki az ajtót, hogy "érezzem jelenlétét, szeretném látni" , meg ezek, akkor 98%ban sikerül megtörténnie annak amit kérek.

ja, és ez a másik, itt 100% hogy az agyam tréfált ha ordítoma nevét akkor egy pár másodpercre élesen látom magam előtt mosolyogni

2010. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%

Aki nem hisz a szellemekben és hülyeségnek tartja,az mit keres itt?

Amúgy az unokatesómmal többször próbálkoztunk még tizenévesen,de nem sikerült,mert ahhoz szerintem nagyon ki kell kapcsolni,csak arra koncentrálni és sok energiát gyűjteni!De hiszek bennük,mert néha valami furcsát érzek akaratomon kívül,mintha nem lennék egyedül és félek is és a kutyám olyanokat csinál,hogy néz a semmibe és ugat és mintha meg akarna támadni valamit vagy valakit!

2010. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
58%
Téríteni jöttünk :P
2010. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Viki233 ***** válasza:
34%
sztem meg elkéne mindenkinek fogadni azt a tényt h van olyan ember aki hisz a szellemekben .és ha ezért kioktatják vagy leoltják a többiek akkor a saját szegénységi bizonyítványukat mutogatják....
2010. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
64%
...vagy a fizika diplomájukat.
2010. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%

Nekem sikerült szellemet idéznem, a SZELLEMTÉS nevű módszerrel !

Jó büdös lett utána...

2010. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!