Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek eredmén...

Sikerült már valakinek eredményesen használni a Vonzás Törvényét?

Figyelt kérdés

Ha igen, leírnátok, hogy mi volt a célotok, és hogyan sikerült?

Én hiszek benne, de még nem vagyok ebben járatos.

Fölösleges leírnom, de nem kérek olyan válaszokat, hogy: Nincs Vonzás Törvénye.

A normális válaszolóknak előre is köszi!


2011. jún. 6. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
pont ugyan ezt a kérdést tettem fel:D
2011. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Akkor várjuk a válaszokat!:)

Te hiszel benne egyébként?

És, ha igen, akkor miért?

2011. jún. 6. 15:06
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

a legkevésbé sem, mert ostobaság. a világ nem így működik, ez csak álmodozás...ami semmit nem tesz jobbá

viszont kíváncsi vagyok hogy egyesek minek a beteljesedését tulajdonítják a vonzás eredményének

2011. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
ilyen nincs, mert akkor minden ember gazdag, boldog és sikeres lenne, hiszen mindenki ezekre gondol hogy ezeket szeretné elérni...
2011. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

Nincs Vonzás Törvénye.


nem körülöttünk forog a világ, nincs olyan hogy erősen gondolunk vmire, akkor azt bevonzuk.

2011. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem sincs. Ugyanis ennyi erővel, akkor nem csak az emberek alkalmazhatnák, hanem az állatok is. Vagyis pl a macskám azért kap enni mert bevonzza magának? :P Eddig úgy hittem azért kap enni, mert én adok neki :) Na de mondok mást, a Titok szerint a jót és a rosszat is magadnak vonzod be. A volt barátom, mint kiderült az együtt töltött 3 év alatt többször is megcsalt. A vonzás törvénye szerint, ezt is magamnak vonzottam be. Na lehet, hogy nem vagyok normális, de ennyire én se vagyok hülye, hogy ezt át akarjam élni.. Aki átesett már ilyenen az tudja milyen érzés. Ezt senki nem akarja átélni. De aki megmagyarázza, hogy miért vonzhattam be magamhoz, hogy megcsaljanak, annak megígérem, hogy újra átgondolom a vonzás törvényét :)


Selena

2011. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az a gond a vonzás törvényével, hogy nem lehet cáfolni és bizonyítani sem. Mert ha véletlenül bejön, akkor háhá, működik, de ha nem, akkor meg lehet mondani, hogy nem gondoltad eléggé. Ezért bármi, amit írnak, hogy bejött/nem jön be kérdéses marad
2011. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy azt volt-e vagy sem

tavaly év végén nagy felelés volt angolból, és ha jól emlékszem volt 12 tétel ha nem több, és nekem legjobban a school ment, napokon keresztül azt hajtogattam magamnak: a school-t fogom kihúzni

vagy elhiszitek, vagy sem, én voltam az első az egész csoportban aki lefelelt, és elsőre azt húztam ki

2011. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Nekem általában sikerülni szokott. Nem mondom hogy néha nem ingok meg mikor nem látok azonnal eredményt, de látva hogy a kis dolgok elég hamar összejönnek, így bízok a sikerben :D

Tudom ajánlani neked a Kérd és megadatik! című könyvet, Eshter és Jerry Hicks írta. Ebből a könyvből én a Teremtődoboz játékot szoktam alkalmazni, és evvel még minden összejött, amit csak akartam.

Sok sikert, és jó olvasást hozzá! :)

2011. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Bementem a parkolohazba es meg a soromponal hangosan azt mondtam: ma egy piros auto melle fogok allni. A harmadik emeletig kellett mennem mire volt egy hely... egy PIROS auto mellett.



Meglattam a kirakatban egy autot es "szerelembe" estem. Mindenaron, minden porcikam azt akarta. Kisebb-nagyobb nehezsegek aran meglett.

Egy honap mulva a gepemen talaltam egy fajlt: nekemilyenlesz.jpg. Teljesen elfelejtkeztem rola es nagy kivancsisaggal nyitottam ki a kepet. Egy rajzos abrazolas volt arrol az autorol, ami lenn van a garazsban. Amikor a fajlt elmentettem (tobb mint masfel eve) meg nem lehetett kapni ilyen kocsit, csak photoshop terv volt rola. Mar akkor tudtam, h ilyet szeretnek; az Univerzum legyartatta nekem :)

Gondolhat barki barmit, en ezt a vonzas torvenyenek konyvelem el.

2011. jún. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!