Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek eredmén...

Sikerült már valakinek eredményesen használni a Vonzás Törvényét?

Figyelt kérdés

Ha igen, leírnátok, hogy mi volt a célotok, és hogyan sikerült?

Én hiszek benne, de még nem vagyok ebben járatos.

Fölösleges leírnom, de nem kérek olyan válaszokat, hogy: Nincs Vonzás Törvénye.

A normális válaszolóknak előre is köszi!


2011. jún. 6. 15:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Biztos csak legyártatta. Van egy kép, amire másfél évig nem emlékezel, de abban biztos vagy, hogy akkor semmilyen vázlatot, tervet nem hallottál róla. Igen, ez kevésbé valószínű.
2011. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat!


Én is hiszek a Vonzásban, kis dolgokban tapasztaltam már, de nem tudatosan alkalmaztam, csak spontán, és megdöbbentő volt, ahogy bejöttek a dolgok.


Írjatok még történeteket, nagyon jó ezekről a pozitív történésekről olvasni!

2011. jún. 7. 10:06
 13/19 anonim ***** válasza:
eddig az összes válaszoló általános dolgokat írt, amik nagy eséllyel bekövetkeznek
2011. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Nahali! Elöször is én hiszek benne! Velem olyan eset történt,h amikor anyummal elmentem egy Avon-os találkozora, ott az érdeklődök között ajándékokat sorsoltak ki(nem kis értékben), összesen 3 jegyet vettünk és mind a három nyert, köztük még a fődijat is bezsebeltük , csakis arra gondoltam folyamatosan, h miénk lesz, megnyerjük és így is történt:D:D 17/L
2011. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
És ugyanígy reménykedett benne az össze többi résztvevő is... és mégsem ők nyerték meg.
2011. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Az lehet csak h én még jobban akartam és egyszersem gondoltam arra h talán nem ényerek , nem vt bennem negatív gondolat mint ahogy a legtöbb emberben viszont igen.
2011. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%
Honnan tudod, hogy mi van mások fejében? Szerintem sehonnan. Csak feltételezed. Valószínűleg pedig nem Te vagy a legpozitívabban gondolkodó egy tombolajátéknál.
2011. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

20:53

hagyjuk már. nem azon múlnak a dolgok hogy ki akarja jobban

2011. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteletem az összes válaszolóé, de azok, akik úgy nyilatkoztak, hogy szerintük nincs ilyen törvény, azok nagyon nem értik a lényegét a dolognak.


Nem azért, mert nem hisznek benne! Mindenki abban hisz, amiben akar. Lehet, hogy nekik van igazuk, és mi tévedünk. Szóval nem pattogni akarok, csak a magyarázatokba kötnék bele: vagyis abba, hogy azok szerint, akik nem hisznek benne, miért hülyeség az egész, miért nincs értelme.


Pl. mindenki arról álmodik hogy megnyeri a lottót, mégis alig nyeri meg valaki néha.

senki sem akar magának balesetet, mégis sokszor megtörténik.


Persze, ez így igaz. Én most nem kezdek el okoskodni, de a vonzás törvénye nem arról szól, hogy azt kapod, amit akarsz. Azt kapod, ami a fejedben, elmédben (akár a tudattalanodban) van.


A szkeptikusoknak azt mondanám, hogy hagyjuk az ezotériát a fenébe, és nézzük a dolog pszichológiai oldalát:


Ha legbelül ostobának, rondának hiszed magad, nincs önbizalmad, és félsz, hogy megalázó helyzetbe kerülsz sok ember előtt, hiába gondolsz arra sokat, hogy te vagy az isten, attól még megalázó helyzetbe fogsz kerülni, hiszen ez van a fejedben. Előbb utóbb "bevonzod", és valaki beigazolja, hogy hülye vagy, hiszen ezt hiszed magadról, mivel pl. a szüleid mindig szidtak kiskorodban.


Ez csak egy példa. Szóval tudomáyosabban megközelítve a problémát, létezik olyan, hogy tudattalan, tudatküszöb alatti érzékelés, negatív hiedelem, stb.


Ezzel ugye nem a lottónyeremény bevonzása dolgot írom le, hanem egy emészthetőbb, tudományos tényt.


Persze én az amolyan ezoterikus, sokak által lenézett vonzás törvényében maximálisan hiszek.


Rengeteg apróság és sok nagyobb dolog mondatja ezt velem. Nyilván bizonyíték nem létezik, de meggyőződésem, hogy működik a dolog, csak sokkal nehezebb mint ahogy azt a titokban pl. elmondják.


A legnagyobb "bevonzásom" brutálisan szíven ütött, csodálatos volt, de az önszeretet és önbizalom hiányom, meg efféle kellemetlen tényezők útját állták annak, hogy végül megkapjam, amit megtaláltam (úgymond "bevonzottam", de nem lett az enyém végül).


Ezt most nem fejtem ki. A lényeg: igen, sikerült eredménmyesen használni, de nem könnyű, és bizony nem mindig jön össze (nem vagyunk mindenhatók sajnos).


Köszöntem!


20/F

2012. máj. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!