Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kezdjem el tanulni a...

Hogyan kezdjem el tanulni a mágiát?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 00:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 Grimfox ***** válasza:
90%
Nem azt kell elsőre tanulni, ami hasznos, hanem ami érdekel. Tapasztalat, és sikerélmény kell először, ha ezek megvannak, már tudni fogod, mire használható.
2022. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Mármint a lehetőségek. Lehet vannak dolgok, amik érdekelnének, de eszembe se jutnak. Esetleg ötletek? Elmondjátok ti mire használjátok?
2022. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 Grimfox ***** válasza:
47%
Én jobbára amulettekkel, és talizmánokkal oldom meg a problémákat. Van amit nem, de amíg ezekkel meg lehet oldani, ezeket használom.
2022. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
47%
Erről találni könyvet, információt valahol? Én csak addig jutottam, hogy mik ezek, meg hogy rendszeresen fel kell tölteni őket, de hogy pontosan hogyan, mivel...
2022. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 Grimfox ***** válasza:

Nem kell őket rendszeresen feltölteni. Biztos van olyan is, de nem jellemző. Persze ettől még vannak, akik bőszen töltögetik, csak fölöslegesen. A legtöbb ilyen eszköz közvetlenül az emberi elmére hat(főleg szimbólumok által), így nincs szükség töltögetésre. Megfelelő szmbólumokra, és rituáléra van szükség, hogy elkészítsd. Ha ezek megvannak, hatni fog. Kevés többször használatos talizmánom van, de egyiket sem kell tölteni, ettől függetlenül működnek.

Sajnos csak olyan könyvet tudok, ami a régi, hagyományos talizmantikát használja, ahol a szertartásoknak sok esetben része a hely, időpont, asztrológiai állások, és egy sor, ma már alig teljesíthető követelmény.

2022. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
Először csak azzal foglalkozz, ami érdekel, mert különben hamar bele fogsz unni. Nem kötelező monumentális művekkel sem kezdeni, mert a fele (jobb esetben..) érthetetlen lesz. És szükséged sem lesz rá... Ahogy már írtam, azt hiszem itt, a mágia visz magával, ha elkezded. Legyen az egy tarot kártya, tenyérjóslás, gyertya mágia, sigil mágia, bármi, kezdj el foglalkozni vele és majd egyik lépés követi a másikat, egyik könyvből ráakadsz a másikra. Én például nem egyszer egy-egy elejtett szó/mondat hatására kerültem át egy teljesen más területre, de sosem véletlenül.
2022. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:

A #62 "Miben tudnak segíteni más lények?" kérdéshez:

Sokmindenben, csak meg kell találni a megfelelő érdekeltséggel rendelkező lényt. Például keresel pénzzel/gazdagsággal/jóléttel/anyagi javakkal foglalkozó lényt és kéred a segítségét. Az eredmény úgy képzeld el, hogy nem egy zsák arany lesz másnap az ajtód előtt (sosincs kizárva!!), hanem olyan szituációk, amik segítenek pénzhez jutni. Például egy váratlan lehetőség, amivel pénzt szerezhetsz, egy új bevételi forrás megnyílik, vagy hirtelen sokminden akciós lesz, amit venni szoktál, így több pénz marad a tárcádban bevásárlás után.

2022. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 A kérdező kommentje:
Milyen lényenyeknek van ilyen anyagi vagy más területeken hivataluk?
2022. jan. 17. 19:51
 79/85 anonim ***** válasza:
Általában minden vallásnak/irányzatnak van gazdagsággal összeköthető alakja. Keress rá, az internet okos. :)
2022. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 A kérdező kommentje:

Nehezen képzelem hogy minden vallás igaz lenne. Amennyiben nem igaz,úgy az istenét sem gondolom valósnak,ezért nem hinném hogy egy tippszerűen választott vallás vagy isten tudna segíteni nekem.

Nem jól látom?

2022. jan. 17. 20:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!