Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kezdjem el tanulni a...

Hogyan kezdjem el tanulni a mágiát?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 00:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 kerekesbelaocsibacsi válasza:
44%
Roxfort
2022. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 Bodnár Máté2 válasza:
70%
Pontosabban milyen mágiát szeretnél tanulni ?😂
2022. jan. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem először ilyen „alapvető" dolgokkal foglalkozz. Pl. a mágia fajtái, mágikus eszközök, megfelelések (mit jelképeznek az egyes színek, mire jók a különböző kövek, növények stb.). Alapműveletek, pl. kör kivetése és hasonlók. Bájitalok készítése. Nyilván ehhez szükséges egy kis idő, de gyakorlatilag mindenki a nulláról indul, szóval nyugi. Napról napra egyre okosabb leszel. Nem kell elhamarkodni.
2022. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
77%

Találd meg az utadat. 😁

Itt mindenkinek más van ami működik. Valakinek ez a módszer, valakinek pedig az. Valaki könyvekből tanúl, valaki a netről. Én a saját tapasztalataim és élményeimet követem. Ezekbe ások bele egyre jobban. Valaki elhiszi az eredményt valaki nem. De ez nem is fontos. Tudom, mert bebizonyította számomra a működését és ez elég. Csinálhatsz leírás alapján bájitalt, de nem feltétlen fog működni is. Próbálj magadtól rájönni a dolgokra. Kutas és próbálkoz. A sikered meglesz idővel.

2022. jan. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
85%

Az 'A' betűnél.

Én mondjuk meditációval kezdtem. De ne számíts sokra, nem leszel Dr Strange. Meg használhatók

2022. jan. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim válasza:
64%
Szent isten!
2022. jan. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
88%
#3 #6 Jól írja. Én még annyit teszek hozzá, hogy minél hamarabb gyakorold is, mert ha elveszel a teóriákban és a száraz tudásanyagban, akkor beleunhatsz hamar. Ne várj vmi jelzésre, hogy mikor kezdheted, alkalmas vagy rá, vágj bele azonnal és bátran.
2022. jan. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem az uchiha klán is egy jó kiinduló alap.
2022. jan. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 Grimfox ***** válasza:
91%
Szerintem olvasnod kéne a témában olyan könyveket, amik a mágiát általánosságban tárgyalják, olyanokat, amik a történelmével, kultúrájával foglalkoznak(antroplológia), és olyanokat, amik a hozzád közel álló kultúrák mágikus gyakorlatairól, elképzeléseiről szólnak. Ha kiszélesíted a látókörödet, és az alapvető ismeretanyagodat, akkor már könnyebben találsz kiindulópontot a saját gyakorláshoz is.
2022. jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:

Minden mágikus gyakorlat csokornak ugyan az a motorja?

Ugyanazon elven működik a Wiccában,a Kabbalában, vagy a Woodooban használt gyakorlat is?

2022. jan. 6. 10:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!