Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A kislányom lát valakit, akit...

A kislányom lát valakit, akit mi nem, de mivel csak 21 hónapos, képzeletbeli barátról még szó se lehet - mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Anyukám lakásában lakik ez a valaki, neve is van (Gibják), állítása szerint nőnemű és szokta mondani hogy éppen mit csinál. Azért is elgondolkodtató, mert a 4 hós kisfiam is ugyanúgy oda néz, nevetgél rá, magyaráz neki...

Szerencsére eddig csak pozitív megnyilvánulásokat hallottam rá vonatkozóan a gyerektől.


2010. jún. 14. 22:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen ponton látja, vagy a lakás bármelyik részében?
2010. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
70%
Hallottam ilyet.Kiderült hogy a gyerek látja a szellemeket,aurát,stb.A gyerekek tudják érzékelni az ilyen dolgokat.
2010. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
legtöbbször a nagyszobában a csillár mellé mutat, ott "lakik". 1-2x ugyanbba az irányban de kicsit távolabbra mutatott a sarokba, és egyetlenegyszer fordult elő, hogy a szomszédos szobában (annak a saroknak az átellenes "párja" , másképp nem tudom megfogalmazni) is szólt hogy most legyünk csöndben mert Gibják ott elaludt.
2010. jún. 14. 23:09
 4/37 anonim ***** válasza:
44%
a te helyedben kezdenék félni, és azonnal elköltöznék onnan, mert a gyerekek megbolondulnak
2010. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
:) Aranyos lehet. Kicsit ijesztő, de én nem gondolnék azonnal szellemre. :) Az én lányom is hasonló korú, ő pld. állandóan az ablak fölé mutogatott, hogy ott van "Ká", ahogy ő fogalmazott. Sokáig nem értettem, aztán kiderült, hogy a madarakat mutatja, akik néha odaszállnak (őket hívja Ká-nak), és anyukám mesélt neki a madarakról, meg az ablakról, és neki azóta Ká ott van... :) Esetleg valami mesében nem volt csillár, vagy plafon, vagy ég?
2010. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

nem ott lakunk, anyukám lakásáról van szó

egyébként imád ott lenni, egyáltalán nem tűnik zavarodottabbnak, vagy zaklatottabbnak.

Kb annyira törődik vele, mint a halakkal az akváriumban. számára evidens hogy van, de nem sok vizet zavar.

2010. jún. 14. 23:14
 7/37 anonim ***** válasza:
55%
erről én is hallottam hogy a kisgyerekek látják a szellemeket :) hát van rá esély h szellem nem vgyok médium meg elég foldhozragat embe vagyok és nemhiszek a halazsákban de volt egy szelemses torténetem más ésszseru dologal nem tudom megmagyaráni és azota hiszek bennuk
2010. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
63%
Akkor lehet, hogy a Mama mesélt neki valamit, amit Te nem hallottál. A kisfiú pedig azért néz és nevetgél ugyanoda, mert gondolom, ő még a hátán fekszik, neki ott fent van a "minden" :)
2010. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

öhm, nagyon szépen beszél, már másfél éves kora óta összetett mondatokat használ, kb 3,5-4 éves gyerek kommunikációs szintjén van. ezért aztán kizárnám a félreértés lehetőségét, nem fura árny, vagy egyéb, nahem egyértelműen egy személy.


leszögezem, sosem hittem semmi iylesmiben, nem is foglalkoztatott soha életemben, még a horoszkópokat sem szoktam elolveasni :) ez persze csupán az én korlátoltságoat mutatja :D de épp ezért gondolkodtatott el a dolog eléggé, hogy honnan szedhetett iylesmit, mikor se tv-t nem néz, se ilyemiről a családban nem hallhatott...


egyébként 6-6 ujjacskával a kezein született a lányom, ezt csak mint érdekesség említem, mert mindenki húúúú-zni szokott, hogy párszáz évvel ezelőtt biztos sámán lett volna belőle... hát egy tündérboszi egyébként :)

a fiam viszont semmi hasonló különlegességel nem bír, és mégis reagál, mintha ő is látná és észlelné, amit mi felnőttek nem. pedig ő még tényleg nagyon pici, 4 hós mindössze

2010. jún. 14. 23:20
 10/37 anonim ***** válasza:
46%

Sót SZÓRNI A SARKOKBA!!


AZONNAL!!!


Ha nem Gibjákot akarjátok felnevelni!!!

2010. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!