Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt bevonzani,...

Hogyan lehet azt bevonzani, vagy elérni, hogy kislányom legyen?

Figyelt kérdés
A párommal majd ha babát szeretnénk (most még nincs tervben de beszélgettünk róla) azt szeretnénk, hogy lány legyen. Mindig is kislányt akartam. A kislány babákkal, gyerekekkel nagyon jól elvagyok, a kisfiúkhoz egyszerűen nem tudok közeledni. Inkább már a nagyobbakhoz 10 év körül, azokkal már elvagyok. Minden féle képpen lányt akarok. Van rá valami mód? Hold állás meg ilyenek?
2010. jún. 22. 01:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
41%
Imádkozz Istenhez, és Ő majd megsegít!
2010. jún. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Számításba kell venni, hogy egyik módszer sem 100%-os...

2010. jún. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%
Kérd meg a férjedet, hogy csak az xx kromoszómáit küldje.
2010. jún. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ezt az egészet felejtsd el. Ha ennyire ragaszkodsz és izgulsz, hogy lány legyen, az nagyon nem jó. És ha a nem tudom hanyadik héten kiderül, hogy fiú, akkor meg összetörsz? ne.. vedd lazán, és ha fiú lesz, akkor nem véletlenül lesz az.. velük is meg kell tanulni bánni.
2010. jún. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszadóval.
2010. jún. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kevés olyan esetet láttam, ahol a szülő irreális elvárásai nem teljesültek, és a gyerek itta meg a levét. Köztük az, hogy nem lett lány vagy fiú, így ellenséges vagy épp közömbös lett vele az apja vagy az anyja. Értelmetlen. Aki ilyesmiben gondolkodik, annak fontolóra kéne venni az egész gyerekvállalás projekt elnapolását, aztán van annyi jó meg rossz könyv, csak győzd kiválogatni a világosabbakat :)
2010. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utsó. Én sose tennék ilyet. ugyan úgy szeretném, ha fiú lenne ha lány. De mindennél jobban vágyom egy kislányra. Mióta csak fel tudom fogni az egészet gyerek korom óta alig várom h legyen egy kislányom. Ez ellen nem tudok mit tenni.
2010. jún. 22. 17:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Termékenységi naptár megfigyelése (gondolom, azzal tisztában vagy, hogy a hónap melyik részén jön meg, és hány napig tart) , holdciklus megfigyelése.
2010. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igaz, pepitában egészen kedvező a helyzet. A nem 100%-os módszerek azért 50%-osnál sokkal jobbak. Arra már szinte semmi esély, hogy még a harmadik gyerek is fiú legyen. Állítólag az elvárásnélküliség nagyon sokat segít... :)
2010. jún. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Nesi81 ***** válasza:
Bevonzani nem lehet, olyan gyermeked lesz, amilyen elrendeltetett.
2010. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!