Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bevonzani egy...

Hogyan lehet bevonzani egy konkrét pasit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes és hétköznapi dolgokkal, mint testbeszéd, mélyen a szemébe nézés, közös érdeklődési körök felkutatása stb. Előbb érsz célt, mint hókusz-pókusszal. Ha jelét adod valakinek, hogy tetszik és ez kölcsönös úgyis veszi a lapot, ha nem veszi akkor nem is érdekled őt és felesleges az erőfeszítés.
2011. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek. Sőt,ha normális a pasi,és meghallja,hogy hókusz-pókusszal akarod bevonzani.messzire elkerül.

27/F

2011. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább próbáld meg a fent leírtakat, de mivel az ezotéria témába nyitottad a kérdést, ezért leírom.

*Az itt leírt módszer csak akkor fog működni, hogyha magasabb spirituális szinten vagy, tehát van mögötted kb. 6 hónap meditáció.

A bevonzást auraprogramozással lehet elérni. Fontos, hogy amit kérsz fizikainak lehetségesnek kell lenni.

A módszer.

1. Menj le alfa tudatállapotba (transzállapotba, meditáció segítségével).

2. Lélegezz be energiát.

3. Most a célszemélyt képzeld el magadban zöld aurával. Képzelj felé egy erős, fényes, zöld aurát.

4. Mondogasd ezt magadban (kb. 10x): “Az aurám magamhoz vonzza a ________-t könnyen és erőfeszítés nélkül.

És ennyi.

Ez egy működő módszer, de nagyobb spirituális szint szükséges hozzá.

2011. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Már többmilliószor feltették ezt a kérdést aminek a vége mindig ugyanaz:

-leoltják a kérdezőt, hogy mekkora hülye

-néhányan ugyanazt a onormálisnak szánt választ adják, mint az előző

-tovább oltogatják a valószínűleg tini korú tapasztalatlan lányt

-végül a kérdező bizonygatja, hogy ő nem hisz benne és csak érdeklődött.


A végén a konklúzió mindig ugyanaz. Bevonzásban eleve csak az önbizalomhuányos és korlátolt emberek hisznek, pasi bevonzása pedig egyenesen nevetséges. Kérdező, ha majd felnősz, talán rájössz. Egyenlőre még gyerek vagy.

2011. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Azt mondom, hogy aki szkeptikus az ne írjon. Én már sokat tapasztaltam ezen a téren, és remélem, hogy egyszer neked is lesz tapasztalatod. A természetfelettinek nevezett dolgokba olyanok is beletartoznak, amit el sem tudsz képzelni. Pl. hogyha olyan spirituális szinten vagy, akkor tudsz kommunikálni az állatokkal, láthatatlanná tudod tenni fizikai testedet, és egyéb ilyen dolgok, amit a képzeletedet is felülmúlják. Egyébként meg, aki vitatkozni akar annak gratulálok, nem muszáj neki hinnie benne, hisz csak az ő baja lesz majd a későbbiekben.

2011. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En is valami hasonlot gondoltam, mikor olvastam a kerdest. Ha tetszik valaki, akkor olyan energiakat fogsz kibocsatani, hogy eszre fogja venni tudattalanul.

Az olyan kerdesek pl amik arrol szolnak itt, hogy ram nez surun, tetszem neki, az is mind errol szol.

Csak az a kerdes, hogy a pasi mit kezd a vonzalmaddal. Mert neki is van szabad akarata. Gondolom.

2011. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Viselkedj úgy vele, mintha vonzódna hozzád.
2011. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

úgy mint bármi mást...

amúgy a testbeszédet ajánlanám, ha a bevonzás lassú lenne....

2011. okt. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Amennyiben szimpatikus vagy neki és közös témát keresel, ami érdekel is akkor nagy esélyed van rá, no persze meg az is szükséges, hogy mindig önmagadat add, légy őszinte,barátságos.Szerintem mindennek ez az alapja.
2011. okt. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tedd szét a lábadat, és bevonzod. EZ a vonzás törvénye, minek ide fizika és éreccségi.
2011. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!