Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy férfit...

Hogyan tudnék egy férfit bevonzani?

Figyelt kérdés

Szombaton találkoztunk egy boltba. egy barátjával volt.. és láttam rajta hogy tetszek neki. :D (Sajna sietnem kellett így nem volt időm megvárni, míg netán megszólít ) Nekem is nagyon tetszik. Napok óta csak róla álmodok. Hogyan tudnám bevonzani?? Valamilyen gyertyás megoldás?? vagy nem tudom.

Kezdő vagyok az ilyen dolgokba.


2011. jún. 21. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudod bevonzani sajnos, mert ez ellentétes lehet az ő szabad akaratával.

Emberekre nem hat a Vonzás Törvénye.

Vagy, ha igen, akkor ez nem biztos, hogy boldogságot fog hozni.

2011. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem inkább reális legyél. derítsd ki valahogy hogy ki az , nézd meg közösségi oldalon hogy van e párja stb stb... aztán ha ügyes vagy azt is ki lehet deríteni milyen helyekre jár szórakozni.
2011. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen alkoss, ahogy a filmben. Fesd le magad egy férfiVAL olyannal akivel el tudod magad képzelni, fesd le hogy boldogok vagytok, hogy elmentek randizni, sétáltok a parkban stb.. pozitívan, harmonikusan élj, és minidg minden percben légy hálás. Mielőtt lefekszel, vagy fogmosás, sütés főzés közben esetleg ha napközben ledőlsz képzeld el hogy együtt vagytok és szeretitek egymást.Légy nyitott, és ne ítélj meg senkit a külső miatt, mert ha igazán szeretsz majd valakit a külseje század rendű lesz. :)

Sok sikert!

2011. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól, légy kedves hozzá, ha legközelebb összefuttok, flörtölj vele, csábisd el..
2011. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Won ***** válasza:

Szia!

a tökéletes társ az, amit be lehet vonzani, de őt ha gyertyamágiával akarod magadhoz édesgetni, na hát az nem igazán. Az már tudatmanipuláció, ami tilos! Tökéletes társ varázslat viszont van, ami azt vonza be akit tökéletesnek képzelsz. Ha a sors Őt szánta neked, akk működhet szabályosan. Viszont azt mondtad, hogy kölcsönös a vonzalom, akkor viszont nincs szükség varázslatra. Viszont azt kellene bevonzanod, hogy újra találkozzatok és akkor...


Üdv: Won

2011. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tessék találkozni, beszélgetni vele és kedves lenni hozzá. Ha tényleg tetszel neki, akkor meg fog történni előbb-utóbb annak, aminek meg kell. Ennyi. Nem tudom minek kell mindenféle ezoterikus zagyvaságot belevinni. Tessék tenni a dologért és meg fog történni! A vonzás törvényéről:

[link]

2011. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Won ***** válasza:
Azt mondod minek az ezotériát belekeverni? Akkor mért linkelsz a vonzás törvényéről ?
2011. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!