Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi tortenik velem?

Mi tortenik velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eloszor is ez nem vicc kerdes! Mostanaban furan erzem magam. Nem is tudom elmondani, mintha a teztem es a lelkem kulon lenne. Marmint. Van a testem. Latom mit csinalok, tudatosan is teszem azt, eszemnel vagyok nem zavarodtam meg stb. De megis olyan mintha a lelki szemeimmel ezt vegig neznem. Mintha nem lenne meg a harmonia a testem es a lelkem kozott es 1 helyett 2nek erzem. Mint mondtam mintha kulon lennenek amikor kene koztuk egy kapocs. Furan erzem magam mostanaban. Nem is tudom teljesen megfogalmazni az erzest ami bennem van. Remelem ertitek nagyjabol, hogy mire celzok, probaltam leirni a helyzetet, ugy hogy magam sem tudom mi folyik. Es bocsanat az elirasokert ha volt, es hogy nem irtam ekezetet. A valaszokat elore is koszonom!

2017. jún. 30. 20:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Földeld le magad.

Gyökércsakra.


keress rá.

2017. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!