Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démon gôrcs vagy MI TORTENIK...

Jamaje kérdése:

Démon gôrcs vagy MI TORTENIK VELEM?

Figyelt kérdés

10 eve ugyan azt almodom ha azt alomnak lehet nevezni valamikor naponta de valamikor honapok telnek el de mindig ugyan az

lefekszek az agyba baratnom melletem atkarolom meg nem alszok, csukott szemmel gondolkozok egyszer valami hegyem hajol ugy erzem mindha belem maszna mejebre mejbre mejebre, baratnomon van a kezem ebren vagyok latom magam elott kapalodzok de nem mozdul meg semmim lebenultam, torkom szakadtabol kiabalok de hang nem jôn ki a szamonn es ez a valami csak maszik mejebre bennem. Aztan amijen gyorsan jôtt ugy elmegy vegre meg tudok mozdulni a torkom faj mert igazabol kiabaltam.A lefekves es a "szellem" kôzôtt csak percek telnek el sôt el se alszok fent vagyok. ez mar megtôrtent mikor magam alszok es tôbb baratnômnel is megtôrtent. MI LEHET EZ mar tôbb 10 eve ugyan az.

AMIERT IROK MA TORTENT

fekszek nem alszok baratnom melletem alszik, arra lettem figyelmes hogy valaki megfogja a bal csuklomat kinyitom a szemem es azt latom hogy nagyon lassan fordul a karom nem erzem nem tudom iranyitani. csak a bal karom. sokkot kaptam csak nezem. Karom kb 10 cm nagyon lassan akadozva mert minden erômbôl viszafogom emelkedik. emelkedik lassan nagyon lassan, kezd kicsavarodni a csuklom. mikor mar fajt akkor felriadok a sokbol es kiabalok a baratnômnek h keljen fel es csinaljon valamit a karommal. ô felkel ra nez a karomra nem erti h mi van es lenyomja a karom. ez ma tôrtent meg elôszôr. Beszartam ezert irok. h agyatok valami tanacsot vagy hogy mi lehet a bajom

remelem irtok

kôsz jamaje



2013. nov. 19. 07:16
1 2
 1/15 Julianne Moore válasza:
nem olvastam végig a kérdést(bocs),de az első pár mondtat alapján erre tippelnék: [link]
2013. nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz! Beszéld meg a háziorvossal és ő majd tudni fogja, hogy hogyan tovább. Nem játék! És nekem is az jutott eszembe mint Julianne Moore-nak. Fordulj orvoshoz!
2013. nov. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Julianne Moore válasza:
nem kell ráparázni.rengeteg embert érint,roskadásig van ilyen jellegű kérdésekkel az oldal.(amig nem tudja az ember ,hogy mi történik vele valóban ijesztő lehet)
2013. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Alvásparalizisre gondolnék én is, de a történet végén írtad,hogy barátnőd nyomta le a karod, ezek szerint az mégis mozgott?

Alvásparalizis közben elvileg nem tud az ember mozogni.

Ez talán valami más lehet, valami módosult tudatállapotra tippelek.Esetleg próbálj más helyen aludni, hátha jobb lesz.Mást nem nagyon tehetsz.

Esetleg alvajárással nem volt még problémád?

2013. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha démon lenne,akkor most keserves fájdalmat éreznél....hozzáteszem,erre kevés a tényleges esély,ha csak nem vagy extrémen vallásos ugyanis azok jobban bebeszélik maguknak a baromságokat,menj el egy kivizsgálásra,sztm is alvási bénulás csupán.
2013. nov. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem démon görcs, hanem alvásparalízis.

Szinte nincs olyan ember, aki legalább egyszer ne élte volna át. A lényege az, hogy egy kis zavar miatt az agyad felébred, de a tested nem. Alvás közben egy "bénult" állapotban vagyunk, és előfordulhat, hogy ébredés közeli állapotban az agyad felébred, de a tested nem követi.


Mit tehetsz? Ez általában akkor fordul elő, ha valaki nagyon nyugtalan, és nem tud jól aludni. Próbálkozz meg egy nyugtató/altató gyógyteával lefekvés előtt, és próbálj meg kiegyensúlyozott életet élni.


A másik dolog, tapasztalatok alapján az alvásparalízis a legtöbb esetben akkor fordul elő, ha valaki a hátán alszik. Gondolom, te is. Tipikus alvás póz, hogy a férfi háton, a nő meg oldalról hozzá bújik.

Ne aludj háton, hanem inkább te is oldalt.

2013. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A helyesírás démona akar belédbújni.
2013. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vegyél be démonűzőt, 666 ft-ba kerül.
2013. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem hangzik jól, amit írtál...

lehet h vmi pszichés eredetű betegséged van, vizsgáltasd ki magad.

2013. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
666 xD Ez tetszik!
2013. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!