Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démon gôrcs vagy MI TORTENIK...

Jamaje kérdése:

Démon gôrcs vagy MI TORTENIK VELEM?

Figyelt kérdés

10 eve ugyan azt almodom ha azt alomnak lehet nevezni valamikor naponta de valamikor honapok telnek el de mindig ugyan az

lefekszek az agyba baratnom melletem atkarolom meg nem alszok, csukott szemmel gondolkozok egyszer valami hegyem hajol ugy erzem mindha belem maszna mejebre mejbre mejebre, baratnomon van a kezem ebren vagyok latom magam elott kapalodzok de nem mozdul meg semmim lebenultam, torkom szakadtabol kiabalok de hang nem jôn ki a szamonn es ez a valami csak maszik mejebre bennem. Aztan amijen gyorsan jôtt ugy elmegy vegre meg tudok mozdulni a torkom faj mert igazabol kiabaltam.A lefekves es a "szellem" kôzôtt csak percek telnek el sôt el se alszok fent vagyok. ez mar megtôrtent mikor magam alszok es tôbb baratnômnel is megtôrtent. MI LEHET EZ mar tôbb 10 eve ugyan az.

AMIERT IROK MA TORTENT

fekszek nem alszok baratnom melletem alszik, arra lettem figyelmes hogy valaki megfogja a bal csuklomat kinyitom a szemem es azt latom hogy nagyon lassan fordul a karom nem erzem nem tudom iranyitani. csak a bal karom. sokkot kaptam csak nezem. Karom kb 10 cm nagyon lassan akadozva mert minden erômbôl viszafogom emelkedik. emelkedik lassan nagyon lassan, kezd kicsavarodni a csuklom. mikor mar fajt akkor felriadok a sokbol es kiabalok a baratnômnek h keljen fel es csinaljon valamit a karommal. ô felkel ra nez a karomra nem erti h mi van es lenyomja a karom. ez ma tôrtent meg elôszôr. Beszartam ezert irok. h agyatok valami tanacsot vagy hogy mi lehet a bajom

remelem irtok

kôsz jamaje



2013. nov. 19. 07:16
1 2
 11/15 David82 ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy lidércnyomás. Van egy visszajáró nemkívánatos vendéged. Talán imával tudnál ellene védekezni, vagy a hited növelésével.
2013. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
ez lehet hogy remállapot minden esetre szerintem is fordulj orvoshoz
2013. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérem szépen kedves kérdező!

Leírná nekem a szöveget ékezettel?

"Előre,, is kösz!

2013. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ezzel gyorsan orvoshoz kellene fordulni,mert ez nem játék!Ki tudja,hogy mi ez....

Ezt csak egy orvos tudja kivizsgálni.

2014. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Vad-Ász ***** válasza:

szevasz

igaz későn írok de szerintem a Figyelő(The Rake) van a szobádban

2014. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!