Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miert van rajtam ekkora...

Miert van rajtam ekkora liderc nyomas? Mi tortenik velem tobbi lent?

Figyelt kérdés

Parnapja kezdodott hogy volt egy olyan gondolatom hogy anyu meghal eltemetjuk viszont a koporsoban felebred de nem kap levegot.... ezt csak kitalaltam tudom ijen gondolataim vannak hogy este egy sikolymaszkos ember kalapacsal fejbe csap minket vagy stb.... es liderc nyomas van rajtam aludni is alig tudok...sot nem tudok mert ez a liderc nyomas vagy mi szinte szo szerint kinoz... Ugy erzem hogy valami baj lesz vele es hogy tortenni fog valami ez az erzes folytogat mar az elobb sirtam is hogy mi lesz ha meghal... akkor en abba belehalnek . mar elmondtam neki dwkirohogott. pedig en nem szoktam ijeneket gondolni termeszetfele tidolgoktol felek.. meg

c csak 12 evany. kerlek segitsen valaki valami tanacs.? mit jelenthet ez meg fog halni ? Ja es sziv beteg es a gyogyszeret sem szedi sokszor szedul es van rosszul. sajnalom helyesirast de nagyon felek kerlek ertelmes valaszokat . koszonom ha elolvastad nagyon komoly nem viccelek ha viccelnek akkor a vicc kategoriaba irnam...



#ezotéria #elorelatas #help my
2013. dec. 21. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Lidérc. Nyomás!
2013. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy erted.?
2013. dec. 21. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
A L'art pour l'art társulatnak volt egy ilyen bohózata sok éve, mikor rémálmai, lidércnyomása volt kollektíve a Besenyő családnak. Ekkor így űzték el a rémeket: Lidérc. Nyomás!
2013. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a L'art pour l'art társulattól voltak rémálmaim.


Egyébként "Ja es sziv beteg es a gyogyszeret sem szedi sokszor szedul es van rosszul. "


itt van a kutya elásva. Szerintem ezen kell sürgősen változtatni, itt van a probléma gyökere nem a kalapácsos embernél, meg a fene se tudja hol.

2013. dec. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nem biztos hogy olyasmit jelent ez. lehet hogy csak arról van szó , hogy nagyon félted anyukádat , és félsz hogy valami súlyos baja lesz vagy meghal.ezzel csak annyit kell csinálnod , hogy hiszel benne hogy ez úgyse fog megtörténni.

ha pedig folyton erre gondolsz akár rosszat is tehetsz vele(gondolatok ereje).

2013. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!