Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek tűnt még fel rajtam...

Kinek tűnt még fel rajtam kívül, hogy a solfeggio frekvenciákban mindig ugyanazok a számok vannak?

Figyelt kérdés
Pl 174 Hz, 417 Hz, 741 Hz, akkor 285 Hz, 528 Hz stb.
2013. nov. 17. 16:45
 1/4 Szecsői Tibor ***** válasza:

"Solfeggio frequencies is a term coined by Leonard Horowitz, DMD and Joseph Puleo in 1999. It is a system of musical tuning for pitched instruments, referring to a belief that a set of nine frequencies derived from numerology were used centuries ago in Gregorian and Sanskrit chants. These frequencies are believed to create positive shifts to those in proximity to them.The nine frequencies are: 174Hz, 285Hz, 396Hz, 417Hz, 528Hz, 639Hz, 741Hz, 852Hz, 963Hz."

_Derived from numerology_... ezek után nem meglepő :).


Forrás:

[link]

2013. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Viszont épp most olvasok arról, hogy ez a solfeggio-rezgéssor egy hazugság, s hogy az 528 Hz a halál frekvenciája. Na, szép. Mi az igazság?
2013. nov. 18. 21:32
 3/4 Szecsői Tibor ***** válasza:
Persze, hogy kamu, mondom, hogy számmisztikai "alapokon" nyugszik :).
2013. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez mit jelent pontosan? Kiváncsiságból beleolvasgattam ebbe a frequency- resonance, human body frequencies témákba, angol nyevlen iszonyat minden katyvasz van, zavaros, keverik a hz-t a kilo hz-vel stb. Igazából szeretnék rendet tenni a fejemben, mert a sok metál zenétől szétáll az agyam, de úgy látom még mélyebbre süllyedek, nem fogok hallgatni az égvilágon semmit már, mert káosz van mindenütt. Még a orvosság is méreg.

De most komolyan...számmisztika. Ennyi a lényeg? Nincs is köze valós fizikai mérésekhez?

2013. nov. 19. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!