Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Más is észrevette rajtam...

Más is észrevette rajtam kívül, hogy a Keleti pályaudvarnál a metrómegállóban szabadkőműves szimbólumok vannak kirakva?

Figyelt kérdés

például ilyen: [link]

Az Örs felé menő vonalon biztos, a másik irányban nem figyeltem.

A metróvonalon máshol is van ilyen? Milyen célt szolgálhat?


2013. okt. 24. 13:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
és ez pontosan hol van kirakva...mert soha nem tűnt fel.
2013. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

A peronról szépen átnézel a sín fölött a szemközti falra. Ki vannak rakva különböző képek. Többek között a Keleti pályaudvar homlokzatán lévő szoborról (George Stevenson) is [link]

Sétálj előre a peronon, és meglátod!

2013. okt. 24. 14:03
 3/27 anonim válasza:
2013. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Közben én is rájöttem :). Úgy tűnik, nem csak én vettem észre.
2013. okt. 24. 14:10
 5/27 anonim ***** válasza:
58%
Még nem tűnt fel, de ez teljesen természetes.
2013. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Az, hogy a szabadkőművesek hétköznapi szerszámokat, eszközöket választottak jelképnek, nem azt jelenti, hogy azokat már más nem ábrázolhatja a saját műveiben, akár egy iparág jelképeként is!

A -valamikori- NDK címerében is volt körző, még sem gondolta senki, hogy szabadkőműves állam lett volna.

Túl érzékeny a fantáziád!

2013. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mi a természetes? Egyébként, ha ilyen nyíltan mutogatják a jeleiket, talán nem is érdekli őket, hogy ki mit gondol mert úgyis ők diktálnak. Vagy pont azért mutogatják, hogy észrevegyék (például fel akarják hívni a figyelmet valamire vagy pont hogy az összezavarás a céljuk).
2013. okt. 24. 14:14
 8/27 A kérdező kommentje:

Várj, segítek: fantazmagória, összeesküvés elmélet, ezoterikus blabla, minden alapot nélkülöző állítás...

Ha egy jelkép (nem csak egy sima kalapács) feltűnik brutálisan sokszor, pontosan ugyanabban az elhelyezkedésben, az nem véletlen. És ezekkel kapcsolatban túlnyomó információkkal rendelkezünk.

2013. okt. 24. 14:17
 9/27 anonim ***** válasza:
Ja, az összezavarás. A társaság igazi célja rejtett, de a létezésük nem titkos. Így a jelképeik sem. Azért írom, hogy természetes, mert Budapesten sok helyen lehet látni a jelképüket.
2013. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Várj, segítek: fantazmagória, összeesküvés elmélet, ezoterikus blabla, minden alapot nélkülöző állítás..."


Pontosan leírtad, hogy mi a saját bajod!

Én naponta látom-használom ezeket a munkaeszközöket, akkor most a főnököm -akitől ezeket használatra kapom- szintén szabadkőműves lenne?

Jól írtad a kommentedben: Ez egy összeesküvés elmélet, ezoterikus blabla, minden alapot nélkülöző állítás!

És még azt is hozzátehetném, hogy: hiszti!

2013. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!