Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Más is észrevette rajtam...

Más is észrevette rajtam kívül, hogy a Keleti pályaudvarnál a metrómegállóban szabadkőműves szimbólumok vannak kirakva?

Figyelt kérdés

például ilyen: [link]

Az Örs felé menő vonalon biztos, a másik irányban nem figyeltem.

A metróvonalon máshol is van ilyen? Milyen célt szolgálhat?


2013. okt. 24. 13:52
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

A kalapács nem jelkép. A sarló se jelkép. De senki nem fog sarlót és kalapácsot használni egy építőipar jelvényének. Miért? Mert a sarló és a kalapács szimbólum.

Olvasd el először ezt: [link]

Rögtön találkozni fogsz a szögmérő és a körző jelvénnyel. Ez nyíltan szabadkőműves jelvény. Nem a fantázia szüleménye. Olyan ez körülbelül, mintha azt mondanád a vörös csillag nem köthető a kommunizmushoz. Végülis bárki rajzolgathat vörös csillagot. Biztos sok festő is rajzolt vörös csillagot. De attól még az egy jelvény.

2013. okt. 24. 16:01
 12/27 anonim ***** válasza:
2013. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Első osztályú érvelés, kedves válaszoló! :) Csakhogy ezen nincs is mit vitatkozni... bizonyítékok vannak arra, amiket állítok.


Nos, többiek... Sokatoknak talán már nyilvánvalóvá vált, hogy miről szól ez a játék társadalmunkban. A szabadkőművesek ügyködéseivel kapcsolatban számos történelmi dokumentum létezik, csak utána kell nézni. Persze feltételezem, hogy ezeknek egy része a félrevezetést szolgálja, de ha így is van, akkor is ugyanarra a következtetésre juthatunk: a szabadkőművesek aktívan tevékenykednek társadalmunk irányításában és ezt nem a legtisztább szándékból teszik.

Persze a "szabadkőművesség" csak egy szó. Sokkal inkább világhatalomról kéne beszélni.

Tessék megnézni a dolláron lévő szimbólumot: [link]

A szem a háromszögben az irányítást, hatalmat jelenti. A fölső kis háromszög irányítja az egész háromszöget (földi társadalmunk). A fölső kis háromszögbe simán feljutni nem lehet, csak ha belépsz a piszkos kis szövetségükbe.

Nem furcsa, hogy ez a dolláron van rajta? Igen, a pénz az irányítás eszköze. A pénzrendszer a fölső háromszög céljait szolgálja. Csak egy kicsit mélyebbre kell nézni, hogy működnek a dolgok, és kiknek a tulajdonában vannak a világ gazdaságát jelentősen mozgató szereplők.

2013. okt. 24. 17:20
 14/27 anonim ***** válasza:
Tényleg igaza volt a #12-nek!
2013. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Persze, mivel te voltál a tizenkettedik is, 75%-os válaszoló :P.
2013. okt. 24. 17:29
 16/27 anonim ***** válasza:
Kérdező! Javasolhatom a kérdést törlésre? Nem akarsz te semmit megtudni, csak tolod a magadét. Eddig semmit nem fogadtál el.
2013. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Van egy másik reged is, vagy egy újabb provokálóval van dolgunk? :P Természetesen minden használható, intelligens válasznak örültem.
2013. okt. 24. 17:55
 18/27 anonim ***** válasza:

Hát én ilyet látok sokat a keletibe

[link]

2013. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Információ Kapitány ***** válasza:

Szerintem, ezek a szabadkőműves szimbólum elhelyezések olyanok kicsit, mint a mai tegek, kiteszem ide a jelünket "mermilyenkirálymán".


A szabad kőművesekkel egy bajom van. Nincs teljesítményük.

2013. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ezek igazából a láthatatlan rózsaszín unikornis létezésére utaló nyomok.
2013. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!