Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi tortenik velem? Bunkok...

Mi tortenik velem? Bunkok kimeljenek . Es mielott valaki megkerdene ez tenyleg igaz, nem viccelek. Csak az irjon aki valoban hisz nekem!

Figyelt kérdés
Ugy 3 honapja kezdodott az egesz.Eszrevettem hogy egyre idegesebb es idegesebb leszek naprol napra , mara mar egy teljesen apro dolgon is teljesen elborul az agyam.Nem is forditottam erre kulonosebb figyelmet , egeszen multhet vegeig , amikor is nem dolgoztam , itthon ultem egyedul , teljesen normalisan mint maskor.megvacsoraztam es gondoltam iszok par sort egy film melett.A masodik soromnel tartottam amikor hirtelen a semmire nagyon ideges lettem , mar megszokott volt , gondoltam beveszek egy nyugtatot es elmullik , mint altalaban , de most nem igy tortent.Visszajottem a nappaliba ez kb ojan este 10 korul lehetett.Az idegessegem nem mult , teljesen duhos voltam de nem volt ra okom.Gondoltam szivok egy cigit hatha az segit , de mikor ra akartam gyujtani , es az ongyujto nem gyulladt meg elsore teljesen elborult az agyam.Ennyi emlekem maradt arrol az esterol , az ongyujtonal megszunt a kep.Masnap felkeltem teljesen jol ereztem magam , sot meg jobban mint maskor , de mikor bejottem a nappaliba fura latvany fogadott.A gyujtot szetveertem az asztalon , latszottak a karcolasok az asztalon , eleg nagy erovel verhettem az asztalhoz mert az asztalbol nehany csavar is kiesett es tenyernyi feluleten teljesen felsertettem az asztalt.Hamuzo , poharak , es a ket sorosboboz szethajigalva a nappaliban.Meg neztem a furdot is , a zuhanyfuggony letepve WC uloke ugyszinten.Biztosan nem az alkohol miatt volt mert eleg jol birom a piat , maskor 8-10 et is megittam hetvegi napokon , es semmi bajom nem lett tolle , szoval ezt kivartam.Aztan beugrott nehany kep ahogyan nekiesek a furdoben a falnak es idegessegemben leteptem a zuhanyfuggonyt , meg hogy ulok a nappaliba es orditok es kozben teljes erombol utom az asztalt ket kezzel , okolbe szoritva.Amugy fura valtozasokon megy at a testem is , az utobbi 2 honapban az izmaim rendesen fejlodnek , bar nem jarok konditerembe , es fizikai munkat sem vegzek.A munkam nagyreszet gepek vezetesevel toltom.De ha meg ez nem eleg , gyerekkoromban volt egy ful serulesem ami reszleges suketedest okozott az egyik fulemre.Nemreg eszrevettem hogy teljesen jol hallok mar mindket fulemmel.Tovabba a reflexeim kifejlodtek es a latasom is mintha jobb lenne, elesebb.Nem ugy kell elkepzelni mint a filmekben , annyira nem drasztikus , de azert nekem ez akkor is nagyon fura. Erosnek gyorsnak erzem magam mikor ideges vagyok ojankor meginkabb.Mikor ideges vagyok es valamit megutok ojankor masodpercek alatt leizzadok , es teljesen forro lessz a testem.Valami tortenik velem , erzem.Ha valaki tud valamit kerem irjon. 19/F

2012. máj. 11. 20:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Jót tenne neked egy pszichiáter, írna fel Haliperidolt meg Xanaxot.
2012. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem olvastam végig a szófosásodat, de egyetértek az elsővel. "bunkók kíméljenek" akkor hogy bírsz békében lenni ônmagaddal?
2012. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Látom valaki sok Hulk-ot nézett.
2012. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
ez olyan Hulk-os, ráadásul kamuszaga van
2012. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Az is lehet hogy Reptoid vagy és most változól át. Ember közeleg az invázió.
2012. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
80%
Nemhiszem hogy átváltoznál valamivé, de ha tényleg igaz amit leírtál akkor keress fel orvost sürgősen.
2012. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy őrült szomszédom, így tudom, ha egy ilyen bekattan, akkor a testi ereje "megnövekszik". Őhozzá se mertek közel menni, amikor ilyen volt. Nem azt mondom, hogy meghibbantál, de sürgősen keress fel egy jó pszichiátert.
2012. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nagyjából le is írtad a kezdődő skizofrénia tüneteit. Orvos, de nagyon sürgősen!
2012. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért meg nem bunóságból, de....


napi 2 sör, nem alkoholfüggőség?


ez még egy dolog.



Gyógyszert szedsz be rá?



Elmondom neked az én sztorim.

fájt a fejem, bevettem egy saridont, aztán 10 perc múlva valami hülyeségen összebalhéztunk asszonnyal én voltam a barom, bocsnatot kertem de meg mindig szegyeltem magam igy lehuztam feldeci páleszt, egy évbe ha 2x vagyok részeg.


Ahogy megittam a pálinkát beugrott, hogy basszus az előbb vettem be gyógyszert.


10 perc múlva olyan légszomjam lett, meg pánikrohamom,hogy ki akartuk hívni a mentőket, de aztán nem kellett..

2012. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mókás. Tegnap 23.25 tetszett a legjobban. Ha érzed hogy nem vagy jól,és valami nincs rendben veled,akkor ne piálásra nyugtatózd magad,hanem menj el orvoshoz és vizsgáltasd meg az egészséged milyen állapotban van,és ne ide irj egy ilyen hamukát hanem az orvosnak mondd ezt el.
2012. máj. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!