Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi tortenik velem? Bunkok...

Mi tortenik velem? Bunkok kimeljenek . Es mielott valaki megkerdene ez tenyleg igaz, nem viccelek. Csak az irjon aki valoban hisz nekem!

Figyelt kérdés
Ugy 3 honapja kezdodott az egesz.Eszrevettem hogy egyre idegesebb es idegesebb leszek naprol napra , mara mar egy teljesen apro dolgon is teljesen elborul az agyam.Nem is forditottam erre kulonosebb figyelmet , egeszen multhet vegeig , amikor is nem dolgoztam , itthon ultem egyedul , teljesen normalisan mint maskor.megvacsoraztam es gondoltam iszok par sort egy film melett.A masodik soromnel tartottam amikor hirtelen a semmire nagyon ideges lettem , mar megszokott volt , gondoltam beveszek egy nyugtatot es elmullik , mint altalaban , de most nem igy tortent.Visszajottem a nappaliba ez kb ojan este 10 korul lehetett.Az idegessegem nem mult , teljesen duhos voltam de nem volt ra okom.Gondoltam szivok egy cigit hatha az segit , de mikor ra akartam gyujtani , es az ongyujto nem gyulladt meg elsore teljesen elborult az agyam.Ennyi emlekem maradt arrol az esterol , az ongyujtonal megszunt a kep.Masnap felkeltem teljesen jol ereztem magam , sot meg jobban mint maskor , de mikor bejottem a nappaliba fura latvany fogadott.A gyujtot szetveertem az asztalon , latszottak a karcolasok az asztalon , eleg nagy erovel verhettem az asztalhoz mert az asztalbol nehany csavar is kiesett es tenyernyi feluleten teljesen felsertettem az asztalt.Hamuzo , poharak , es a ket sorosboboz szethajigalva a nappaliban.Meg neztem a furdot is , a zuhanyfuggony letepve WC uloke ugyszinten.Biztosan nem az alkohol miatt volt mert eleg jol birom a piat , maskor 8-10 et is megittam hetvegi napokon , es semmi bajom nem lett tolle , szoval ezt kivartam.Aztan beugrott nehany kep ahogyan nekiesek a furdoben a falnak es idegessegemben leteptem a zuhanyfuggonyt , meg hogy ulok a nappaliba es orditok es kozben teljes erombol utom az asztalt ket kezzel , okolbe szoritva.Amugy fura valtozasokon megy at a testem is , az utobbi 2 honapban az izmaim rendesen fejlodnek , bar nem jarok konditerembe , es fizikai munkat sem vegzek.A munkam nagyreszet gepek vezetesevel toltom.De ha meg ez nem eleg , gyerekkoromban volt egy ful serulesem ami reszleges suketedest okozott az egyik fulemre.Nemreg eszrevettem hogy teljesen jol hallok mar mindket fulemmel.Tovabba a reflexeim kifejlodtek es a latasom is mintha jobb lenne, elesebb.Nem ugy kell elkepzelni mint a filmekben , annyira nem drasztikus , de azert nekem ez akkor is nagyon fura. Erosnek gyorsnak erzem magam mikor ideges vagyok ojankor meginkabb.Mikor ideges vagyok es valamit megutok ojankor masodpercek alatt leizzadok , es teljesen forro lessz a testem.Valami tortenik velem , erzem.Ha valaki tud valamit kerem irjon. 19/F

2012. máj. 11. 20:40
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
100%
Vizsgáltasd meg, hogy nincs-e tumor az agyadban. De minél előbb! Nem viccelek, ez okozhat ilyen személyiségváltozást.
2012. máj. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
8-10 sör és meg sem árt? Nyugtató? Komoly bajok vannak. Orvoshoz minél előbb!!!
2012. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%
Csak úgy szólok, hogy kamu a kérdés.
2012. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
98%
Diagnózis: alkoholizmus, gyógyszerekkel spékelve!!4 Mi a fenén csodálkozol!!! Örülj hogy nem vagy még epilepsziás, keress orvost minél hamarabb, mert az OPNI-t S A J N O S bezárták!!!!
2012. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Inuaki ***** válasza:
85%

Szerintem, ezt a kérdést rossz topicba írtad...


Inkább az egészség témához tartozik ez a dolog, 19 éves vagy, férfi.. talán szokj le a piálásról, szokj le a cigiről, elveszik az ember józan eszét, a dohány a pia, eszi az agysejteket, gondolom ez összefügg az agresszióval is, minél többet iszol idővel, majd annál agresszívabb leszel. Azért írtad rossz helyre a kérdést, mert abban a korban vagy, amikor ez természetes, vagyis nem a piálás az agresszió (a dohány az már természetes a mai fiataloknál -.- ), az izomfejlődés az erősödés a férfiaknál.


Szerintem nem gond, szerintem akkor lenne gond, hogyha ezt egy 14 éves lány írja ki.


Remélem segítettem, és remélem nem pontoz le senki. :\

2012. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Melinda- válasza:
63%
Az előző válaszolónak adok igazat!
2012. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Inuaki ***** válasza:
33%
de miért kell valakit lepontozni, ha őszinte választ ad és tapasztalata szerint beszél??? -.-
2012. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
93%

Ha csak egyszer alkalom volt ,akkor talán csak a hormonok játéka, ha többször ismétlődik próbáld meg máshogy levezetni az energiáid és az elfojtott frusztációkat pl. sporttal (kondi, futás, úszás), az úszás a legjobb ,mert a szív, tüdő, és izmok erősítése mellett ellazít is.

Ha ezek nem válnak be, szerintem csak akkor fordulj szakemberhez, ő is ezt mondaná,mivel a pszichiáter szerintem olyan kórképekre ad gyógyszert ami a normális életvitelt nagymértékben befolyásolja és megnehezíti pl. iskolába járást, munkába járást stb. Amúgyis a fokozatosság elvének vagyok a híve. Én mikor ideges voltam mandalákat színeztem, de gondolom ez egy pasinál nem válik be, ezért gondoltam hogy próbáld ki a testedzést először, nagyon jótékony hatása van, tudod "ép testben ép lélek" ez még mindig igaz! Üdv, Kym

2012. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
32%
Ez egy RAGE-volt ha lever az élet mint pl manapság akkor szokott rámjönni ilyen hirtelen dühroham amikor minden bosszant és el akarsz pusztítani mindenkit és erős káromkodási kényszer meg csapdosás jön rád. A tiéd durvább mint ami nekem szokott lenni nekem elég 5 perc semmittevés és lenyugszom. Az természetes hogy sokkal inkább toppon vagy olyankor mert felszabadulnak a gátlásaid és kihozod magadból a maximumot:) Szerintem nézz el egy pszichológushoz és kérdezz rá mit lehet tenni vagy csak próbálj meg változtatni azon hogy kissebb nyomás legyen rajtad mert nagyon el tud harapódzni. Nekem úgy sikerült legyűrnöm hogy átváltottam a pozitív gondolkodásmódra. De sajnos ezek a szemét nők képesek megtörni minden igyekezetét az embernek és kihozni belőle az állatot:) Jobbulást bro:)
2012. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
34%
Hallotam már ilyet vérfarkas vagy xDD
2012. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!