Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez miert tortenik...

Szerintetek ez miert tortenik velem?

Figyelt kérdés

Most lesz három éve ,hogy a nagymamám meghalt rákban. 8 éves voltam amikor elkezdődött a betegsége , és 10 éves amikor meghalt.:( Mindenre tisztán emlékszem.Emlékszem hogy éjszaka közepén hívta anyát hogy vigyük be a korházba mert nem kap levegőt,emlékszem amikor hányt,fájt a feje,a napi gyógyszerét szedte,vittük sugárra stb.

10 évesen az egyik nap apával voltam othon este lefekvésnél pityeregtem, tudtam hogy valami rossz dolog fog történni. Hajnali háromkor felébredtem és elkeztem nagyon hangosan sírni ,apa bejött csak azt látta hogy sírok sírok,és azt mondogatom hogy meghalt mama. Apa próbált nyugtatgatni hogy csak képzelődöm stb. Másnap jön haza anya, és elmondta hogy mama meghalt.:(( Nem lepődtem meg ,már valahogy éreztem .És hajnali háromkor halt meg ,amikor felsírtam....

Szerintetek ez véletlen??


2015. ápr. 11. 11:00
 1/3 anonim válasza:
Ez amolyan hatodik érzék lehet, én is megéreztem azt, amikor a nagymamám meghalt. Szerintem előfordulhat, ha erős a kötelék az illetővel. :(
2015. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam én is. A különbség annyi,hogy 2,5 évesen éreztem meg a nagymamám halálát,egy nappal előre. Ő még beteg sem volt.
2015. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyesmi.Mondjuk én mamám macskájának a halálát álmodtam meg..
2015. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!