Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi tortenik velem?

Mi tortenik velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eloszor is ez nem vicc kerdes! Mostanaban furan erzem magam. Nem is tudom elmondani, mintha a teztem es a lelkem kulon lenne. Marmint. Van a testem. Latom mit csinalok, tudatosan is teszem azt, eszemnel vagyok nem zavarodtam meg stb. De megis olyan mintha a lelki szemeimmel ezt vegig neznem. Mintha nem lenne meg a harmonia a testem es a lelkem kozott es 1 helyett 2nek erzem. Mint mondtam mintha kulon lennenek amikor kene koztuk egy kapocs. Furan erzem magam mostanaban. Nem is tudom teljesen megfogalmazni az erzest ami bennem van. Remelem ertitek nagyjabol, hogy mire celzok, probaltam leirni a helyzetet, ugy hogy magam sem tudom mi folyik. Es bocsanat az elirasokert ha volt, es hogy nem irtam ekezetet. A valaszokat elore is koszonom!

2017. jún. 30. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem menj el egy pszichológushoz. Nem bántásból vagy poénból írom, oda nem őrültek hanem "normális" emberek is járnak. Beszéld ezt meg vele, vagy a háziorvossal, egészségügyi probléma is lehet.


De az is lehet hogy csak túlreagálod vagy bebeszéled magadnak. Nekem ez nem hangzik ezoterikus élménynek:D

2017. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keress rá arra a szóra, hogy "deperszonalizáció". Nem az az?
2017. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hasonló velem is gyakran történik. Olyasmi,mintha más szemszögéből (aki szintén te vagy) figyelnéd saját magad,hogy mit hogyan csinálsz(de nem tudatosan),vagy ha például beszélgetek valakivel minden egyes mondatom után "elgondolkozok" azon,hogy mit is mondtam,.Még nem figyeltem meg,hogy mikor vagy hogy mi válthatja ki ezt,de eleinte engem is nagyon zavart mert olyankor kevésbé tudok koncentrálni dolgokra és picit zavartabb is vagyok.De már nem igazán foglalkozok vele és nem nem is tartom okvetlenül rossz dolognak,mert (akármilyen hülyén is hangzik) olyan,mintha jobban megfigyelném és megismerném ezáltal önmagam.
2017. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
utolsó vagyok,még annyit hozzáfűznék,hogy szerintem nem kell dilidokihoz menned...
2017. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolso, en is ezt akartam irni:)
2017. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

relaxció, meditáció, jóga, harcművészet, sport, kocogás, szex.


egyébként el fog múlni.

2017. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagy meleg teszi, menj el pszichológushoz, vagy ha inygen megakarod úszni ilyen lelki ügyekbe a pap is nyújthat segítséget:D
2017. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok:D

A pszichológus nem "dilidoki", keveritek a pszichiáterrel:)

Én sem azt mondom hogy egyből rohanjon orvoshoz, de ha nem múlik akkor nem ártana megnézetni az egészségét is, biztos ami biztos. De ki tudja, lehet tényleg csak a melegtől van.

2017. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mar tart egy ideje, de koszonom a valaszokat!:)
2017. júl. 2. 10:42
 10/11 A kérdező kommentje:

2.

De ilyesmii

2017. júl. 2. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!