Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az erőszakossáp a végső...

Az erőszakossáp a végső spirituális megtapasztalás?

Figyelt kérdés

A végső pusztulás és erőszakosság önvalónk megtapasztalása és a legközelebbi út Istenhez?


Számtalanszor láthattunk a történelem során, hogy Isten nevében hányan vesztek oda vagy végeztek ki. Emellett ott van az is, hogy Isten már nem egyszer követett el merényletet az emberiség ellen, a nép ellen. (Ott van például az özönvíz vagy a tíz egyiptomi csapás) Tehát a hatalom vággyal kapzsisággal önzéssel megfélemlítéssel közelebb kerülünk a spirituális önvalónk megismeréséhez és megérhetjük Istent is?


Hogy válhatnék erőszakosabbá, hogy közelebb kerüljek és megismerjem az igazi önvalómat? Sajnos hiányzik belőlem e nemes tulajdonságok, de úgy érzem spirituálisan és csakrálisan fejlődnöm kell, hogy meg tudjam védeni, ami számomra a legfontosabb.


2017. febr. 19. 18:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 Missi_Key ***** válasza:

Lol.


Nekem ugy tûnik hogy azért eléggé oda vsgytok egymàsért...

Vagy csak troll vagy

2017. márc. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem spirituális hanem kicsinyes ès ideiglenes kèsztetès amit saját rosszul fókuszált elmèd egèszen addig fent fog tartani amíg nem süt ki a nap.
2017. márc. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 A kérdező kommentje:

#62

A spiritualitás a végső gonosz és erőszakosság hataloméhség szívtelenség álcája. Túl kell lépnie az embernek önmagán, hogy fontos döntéseket hozzon, ami nem mindig erkölcsös akárcsak Isten!

#61

Nem vagyunk oda egymásért (ami engem illet) Csak egy régi barátom, akit régóta ismerek, mintha rokonok lennék. Nem vagyok szerelmes belé vagy ilyesmi, de ő nyitotta fel a szememet és mutatta meg a spiritualitás felé vezető utat.

2017. márc. 2. 20:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!