Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az erőszakossáp a végső...

Az erőszakossáp a végső spirituális megtapasztalás?

Figyelt kérdés

A végső pusztulás és erőszakosság önvalónk megtapasztalása és a legközelebbi út Istenhez?


Számtalanszor láthattunk a történelem során, hogy Isten nevében hányan vesztek oda vagy végeztek ki. Emellett ott van az is, hogy Isten már nem egyszer követett el merényletet az emberiség ellen, a nép ellen. (Ott van például az özönvíz vagy a tíz egyiptomi csapás) Tehát a hatalom vággyal kapzsisággal önzéssel megfélemlítéssel közelebb kerülünk a spirituális önvalónk megismeréséhez és megérhetjük Istent is?


Hogy válhatnék erőszakosabbá, hogy közelebb kerüljek és megismerjem az igazi önvalómat? Sajnos hiányzik belőlem e nemes tulajdonságok, de úgy érzem spirituálisan és csakrálisan fejlődnöm kell, hogy meg tudjam védeni, ami számomra a legfontosabb.


2017. febr. 19. 18:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:
Velő azért a humornak is van határa.
2017. febr. 26. 19:02
 52/63 anonim ***** válasza:

Erőszakosnak akarsz látszani nem ?

Ez azért élég kemény lenne .

2017. febr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 Missi_Key ***** válasza:

Velônek igaza van. Azon nem nevetne...bàr nem éppen nemes erôfitoktatàs...de megteszi.

Azt kéne làtnod hogy elhülyéskedted. Ne vigyorogj. Fagyjon meg benne a vér attól ahogyan bàmulsz rà. Szigorúan màr csak tudsz nézni....

2017. febr. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:
Nem tudok jól dobni. Nemhogy megfagyna benne a vér, hanem folyna is. :DDD Másfelől nem olyan erőszakra gondol hogy medobjam késsel vagy megverjem, hanem szavakkal gesztusokkal. Azért én sem vagyok picihopata vagy is hogy mondják. Nem fogom megölni az egyik barátomat vagy megverni. Nekem azért kettő ilyen a barátom van (őt beleszámolva) és tudjátok ezek ritka barátok semmi okom sincs mégjobban ritkítani őket. xD
2017. febr. 27. 06:47
 55/63 Missi_Key ***** válasza:

[link]


De nehéz eset vagy

2017. febr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva ilyen vagy hasonló már volt, és ez volt az pont, ahol kinevetett. :D
2017. febr. 27. 09:42
 57/63 A kérdező kommentje:
Ennek tetejébe még le is r1b*ncoztam.
2017. febr. 27. 09:44
 58/63 Missi_Key ***** válasza:

Ooh. Ok akkor azt hiszem nem fogod tudni "megfélemlíteni" valódi tettlegesség nélkül. Én is ilyesmi vagyok. Valszeg túl klisé neki a klasszikus psicho, vagy az àltalànossàgban hasznàlt de unalomig ismételt érzelmi manipulàció ezen formàja.


Akkor annyit tudok tanàcsolni hogy legyél eredeti. És ha kiröhög fogd le a picsàba, és csókold meg. Ha akarja, ha nem xD

2017. márc. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
Mi egyáltalán nem vagyunk ilyen kapcsolatban. Csak barátok vagyunk. Olyan, mintha a nővérem lenne, ő meg asszem a haveromat szereti (legalábbis azt hiszem) Próbáltam is őket összehozni, de valamiért túl nyomorék hozzá. Olyan nagy arca van amikor velem van, hogy nem igaz, de más előtt teljesen megjátsza magát, mintha két különböző személyisége lenne. Amikor a hárman vagyunk teljesen megváltozik. Valószínűleg a haverom előtt próbál imponálni, ellenben én meg direkt kellemetlen helyzetbe hozom. A haverom is szereti őt, úgyhogy nem értem miért nem jönnek össze.
2017. márc. 1. 10:11
 60/63 A kérdező kommentje:
Egyébként én már jártam az egyik barátnőjével, de nem nekem találták ki az ilyen kapcsolatokat vagy mit tudnom én. Egy ideig nem is voltunk jóban csak miután szakítottunk a barátnőjével. Asszem, ha összejön valakivel megint ugyanez lesz, mert hát fiú és lány közötti barátságot csak egy bizonyos ideig lehet fenntartani.
2017. márc. 1. 10:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!