Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az erőszakossáp a végső...

Az erőszakossáp a végső spirituális megtapasztalás?

Figyelt kérdés

A végső pusztulás és erőszakosság önvalónk megtapasztalása és a legközelebbi út Istenhez?


Számtalanszor láthattunk a történelem során, hogy Isten nevében hányan vesztek oda vagy végeztek ki. Emellett ott van az is, hogy Isten már nem egyszer követett el merényletet az emberiség ellen, a nép ellen. (Ott van például az özönvíz vagy a tíz egyiptomi csapás) Tehát a hatalom vággyal kapzsisággal önzéssel megfélemlítéssel közelebb kerülünk a spirituális önvalónk megismeréséhez és megérhetjük Istent is?


Hogy válhatnék erőszakosabbá, hogy közelebb kerüljek és megismerjem az igazi önvalómat? Sajnos hiányzik belőlem e nemes tulajdonságok, de úgy érzem spirituálisan és csakrálisan fejlődnöm kell, hogy meg tudjam védeni, ami számomra a legfontosabb.


2017. febr. 19. 18:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:

Te és az összes többi ember istene az anunaki faj volt ,de már rég elmentek !

Az ima a' telepátia miatt alakúlt ki amivel az ők elsődleges komunikációja .

Az áldozat meg az ilyen "vicces kis játékok" az emberek és más kreatációk harcóltatása .

Ez a' szorakozásuk ,mikór elmentek ki akartak írtani minket és a' reptiliánokat meg amit csináltak .

Gondolom emiatt háborúztak és írtották ki a' reptiliánok az anunakiakat . Az ilyenek is arra utalnak ,hogy az anunakik emocionális lények lehettek .

2017. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Velő, sajnálom nem ismerem az anunakikat, de egyszer volt egy Annus nevű ismerősöm a facebookon.
2017. febr. 19. 18:47
 3/63 anonim ***** válasza:
0%

Nem írtották ki őket teljessen ,elmentek és új birodalmat alapítottak . Agresszív szeretnél lenni ,szerintem hallgass metált ,ajánlom figyelembe Ram it dawn ,Painkiller albumok .


Mindegyik faj aggreszív kínozzák ,őlik egymást !

Kinek nincs a' vérében az ölni akarás ???

Pia és rock se' kell hozzá csak egy kis indítatás .

Reptiliánok ,Draconidák ,Emberek ,Anunakik mind gyilkosok!

Élen a' szgrkék a' beteg kísérleteikkel .

Meg amit magukkal csináltak . Valószínű valami emlősök voltak ,de már megse' lehet mondani .

Úgy készítik egymást, se' szapirodó szerv, se' emésztőrendszer ,érzelmekre sincs szükségük ,csak egymásra. Technika és fajtársak nélkűl senkik !


Én sem vagyok olyan aki nehezen kapja fel a' vizet .


És gondólj csak a' predátorra szorakozásból ölik az embereket . Igaz ezen utóbbi kitalált ,bár nem csodálnám ,ha valami csinált ilyen .

Őlni lehet éhinségből ,szorakozásból ,haszonért ,elvért ,és dühből . Nem sokkal külömb az ember bármelyiknél !

2017. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:

Fűzöm hozzá :

Nem csak az az emberség, hogy kegyelmessek vagyünk ,hanem az is ,hogy kegyetlen gyilkosok szórakozásból vagy bosszúból vagy akármiből .

Ha elvenné valaki mindenem a' bosszú vágy miatt nem lennék öngyílkos . Az "emberség " annyiból áll ,hogy emocionálissak vagyunk !

Aki nem az példáúl :szürkék ,akkór célok ,kutatások fejlesztések miatt őlnénk ,nem lenne élvezet vagy kielégítő . Én minden ilyen szürkét lelövetnék ,mert a' kísérleteik; nem normális ,hogy csinálnak, a' macskámat is ők vették el .

Látot én is ember vagyok ,mert gyűlölöm őket !!!

2017. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
67%

Kevered istent és vallási baromságokat. Isten nagyon messze áll vallásoktól és rendszer direkten rossz részétől.


Éaszerűség, szeretet, jó, stb. Ezt kövesd ha megakarod találni igaz valód.


Írj rám kérdésekért és segítségért.

2017. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
Hát én már megakadtam az anunakiknál. :D Nem szeretnék agresszív lenni csak annak látszani, és éppen ezért akarok spirituálisan továbbfejlődni, mert jelenleg ehhez kevés vagyok. Valaki megkért, hogy legyek erőszakos. Na kimondtam.
2017. febr. 19. 20:27
 7/63 anonim ***** válasza:
56%
Kèrdező neharagudj de nagyon buta vagy.
2017. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

#7 Nem haragszom. De a halál, az buta! Közel akarok kerülni Istenhez és a végtelen spirituálishoz bölcsességhez. Mindenhez agresszióra van szükségem, de mivel az én szervezetem nagyon keveset tud termelni az ezotérikus megoldásokhoz fogok fordulni.

#5 Miben különbözik a vallásos rész és amiben te hiszel? Valójában semmi különbség nincs a kettő között, mert csak látja az illető, amit látni akar. Valójában Isten nem olyan kegyes, mint az hiszed (ezt már gyakorlatban is megmutatta) és az önvalónk megismerése sem olyan tiszta.

2017. febr. 20. 00:09
 9/63 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tèvúton jársz. :D vállalj felelőssèget a gondolataidèrt ès hangulatodèrt, mert ezek formálják a cselekvèseidet ès erre reagálnak mások.
2017. febr. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
60%
Egszerűen tèvúton jársz :D vállalj felelőssèget a gondolataidèrt ès èrzèseidèrt mert ezek formálják cselekvèseid ès ezeknek megfelelően reagálnák rájuk mások, a világ. Istent gyártani felesleges.
2017. febr. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!