Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az erőszakossáp a végső...

Az erőszakossáp a végső spirituális megtapasztalás?

Figyelt kérdés

A végső pusztulás és erőszakosság önvalónk megtapasztalása és a legközelebbi út Istenhez?


Számtalanszor láthattunk a történelem során, hogy Isten nevében hányan vesztek oda vagy végeztek ki. Emellett ott van az is, hogy Isten már nem egyszer követett el merényletet az emberiség ellen, a nép ellen. (Ott van például az özönvíz vagy a tíz egyiptomi csapás) Tehát a hatalom vággyal kapzsisággal önzéssel megfélemlítéssel közelebb kerülünk a spirituális önvalónk megismeréséhez és megérhetjük Istent is?


Hogy válhatnék erőszakosabbá, hogy közelebb kerüljek és megismerjem az igazi önvalómat? Sajnos hiányzik belőlem e nemes tulajdonságok, de úgy érzem spirituálisan és csakrálisan fejlődnöm kell, hogy meg tudjam védeni, ami számomra a legfontosabb.


2017. febr. 19. 18:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:
Most komolyan. Akit hirtelen ler*b*ncoznak és parancsra utasítanak az ezért nem szokott csak úgy kinevetni vigyorogni? Azt vártam volna, hogy megsértődik vagy kapok egy óriási pofont. Végül pedig azt mondtam volna, hogy csak azt tettem amire kért vagy valami ilyesmi. Másfelől mindenki más erőszakosabb agresszív természetű nálam. Például még a kisgyerek azt mondja, hogy l_őd fejbe magad vagy belerúg a lábadba. Ez azért egy kicsit furcsa, nem? :D
2017. febr. 25. 09:38
 42/63 anonim ***** válasza:
Senkivel sincs baj :D
2017. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 Missi_Key ***** válasza:

Ha hagyod kinevetnek.

Két fajtakutya létezik: amelyikkel jàtszol ha morog, meg amelyiktôl ibkàbb elfutsz.


Ha nem làtjàk a szàndékot a kezdeti lendület mögött, ki fognak nevetni.

Vannak férfiak akiknél még erô sem kell, elég egy nézés, és nem mersz ellenkezni...meg van aki full erôt hasznàl és mégis csak nevetsz rajta.

Nyomatékosítsd a szàndékot, és igazítsd a testbeszéded

2017. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:

#42

Én ezt másként látom.

#43

Mégis mit tehetnék? Szerintem a testbeszédemmel semmi baj. Sokáig gyakoroltam a szemmel verést és közömbös hangnemben beszélek. De nem tudja abbahagyni a nevetést. Annyira de annyira bosszantó! A probléma nem bennem van, hanem mindenki másban. Olyan világban élünk, ahol a bunkóság és az agresszió mindennapos. Még magának a Sátánnak is nehéz dolga ezekkel. Mostmár kezdem érteni miért ilyen nehéz elérni a végső spiritualitást, mert hát titokban mindenki arra hajt. :D

2017. febr. 25. 10:56
 45/63 Missi_Key ***** válasza:
Hagyd abba a nyàvogàst. Mindenki màs bunkó, te meg a szelíd galamb. Döntsd el hogy mit akarsz és szerezd meg.
2017. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 Missi_Key ***** válasza:
Jó rendben még egy kis segítség... Amikor kiröhögött, te mit csinàltàl?
2017. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:

Missi_Key

Nem nyávogok. Nem mondom, hogy mindenki más bunkó, de mindenki más, ha nem is tudatosan, de a spiritualitás felé tart. Így nehéz lesz felvenni a harcot. Már eldöntöttem mit akarok és talán meg is szerzem. Amúgy meg nem hangos nevetés volt inkább, hanem idegesítő vigyor tudod, amit próbálsz visszatartani, de nem sikerül. Azért az ember nem ilyen reakcióra számít főleg amikor a spiritualitás rögös útjára akar lépni. Hogy hogyan reagáltam? Őszintén már fogalmam sincs. Asszem én is nevettem vagy ilyesmi. :D

2017. febr. 25. 18:34
 48/63 Missi_Key ***** válasza:

Làtod?...

Vigyorog + te is vigyorogsz = jàték

2017. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:
Mit kéne látom? Nem értem.
2017. febr. 26. 13:41
 50/63 anonim ***** válasza:
Fogd meg a' bicskád és bökd a' falba a' feje vagy a' nyaka mellé ,jó erőssen és csináltasd meg vele majd késöbb a' falat .
2017. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!