Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az erőszakossáp a végső...

Az erőszakossáp a végső spirituális megtapasztalás?

Figyelt kérdés

A végső pusztulás és erőszakosság önvalónk megtapasztalása és a legközelebbi út Istenhez?


Számtalanszor láthattunk a történelem során, hogy Isten nevében hányan vesztek oda vagy végeztek ki. Emellett ott van az is, hogy Isten már nem egyszer követett el merényletet az emberiség ellen, a nép ellen. (Ott van például az özönvíz vagy a tíz egyiptomi csapás) Tehát a hatalom vággyal kapzsisággal önzéssel megfélemlítéssel közelebb kerülünk a spirituális önvalónk megismeréséhez és megérhetjük Istent is?


Hogy válhatnék erőszakosabbá, hogy közelebb kerüljek és megismerjem az igazi önvalómat? Sajnos hiányzik belőlem e nemes tulajdonságok, de úgy érzem spirituálisan és csakrálisan fejlődnöm kell, hogy meg tudjam védeni, ami számomra a legfontosabb.


2017. febr. 19. 18:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:

Delator vedd úgy ,hogy az anunakik isten .

És meg vagy sátánista ,szerintem ha erőszakos vagy akkór vagy igazán ember . Akkór lennêl sátánista ha az istened az ördög lenne .

2017. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:
Az anunakik egy személy vagy többes szám? Közel sem vagyok erőszakos, éppen hogy az ellenkezője. De szeretnék az lenni, hogy közel kerüljek Istenhez. Meg szeretnék erőszakos és nárcisztikus lenni az ismerősömmel. Szereti, ha szídom és mérges vagyok rá. Neki valahogy különleges képessége van egy kólás kupakról is órákat lehet vele beszélni.
2017. febr. 20. 17:48
 23/63 A kérdező kommentje:
Egyszer falhoz nyomtam és nagyon örült neki. Ő kérte, azt mondta csináljak valami kiszámíthatatlant. Ez volt az.
2017. febr. 20. 17:55
 24/63 anonim ***** válasza:
Nagyon eltèvedtèl. A vallási tanokat elmèletek, törtènetek vèdik amik szó szerint megzavarnak, vagy elrettentenek, vagy meggyőznek. A valódi tudás nem elmèletekben keresendő. Egyszerű a vèdelem oka. Ego. Lènyegèben az elmèben lakó lèny. Nem az elme, hanem egy illúzió. Folyamatos invázió zajlik ès minden születendő gyermek egy másolatot kap az eredetiből, ami elkülönül ès másolja magát. Tehát amit te keresel, egèszen addig nem lesz elèrhető amíg te keresed.
2017. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:

#24

Sajnos nem tudom mire akarsz kilyukadni.

2017. febr. 20. 18:43
 26/63 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Nem tudok mit tenni
2017. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:

#26

Ugyan már nem a te hibád, hogy más nyelvet beszélünk. Ne feledd, hogy nem vagyok rasszista!

2017. febr. 20. 21:30
 28/63 anonim ***** válasza:

Az anunakik többes szám ők a' teremtőink nincs isten ,ők voltak azok ,de szerencsére elmentek .

Azért most is elég ,sőt k_urva bonyolúlt a' helyzet és én próbálom kutatni ,de nem megy túl sok és túl kevés !

Ez az anunaki egy másik faj kik csináltak mink .

A' biblia "isteni közvetítéssel a' menyből érkezett " egyértelműen telelpatikussan és az imátkozás is erről szólt a' telepátiáról .

2017. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
Velő. Minek aggódsz ennyit?
2017. febr. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:
Velő hová mentek az anunakik? És őket ki teremtette? Valahogy nem hiszem, hogy Isten több személy. Ha választani lehetne Isten a maga a mindenség és igazságtalanság halál gyűlölet boldogság boldogtalanság sors vagy sorstalanság. Nem szoktam imádkozni vagy ilyesmi, de úgy hiszem rajtam tartja a szemét, ami kissé bosszantó, mert hát az embernek nem lehet magánélete? Mindenhol ott van a csóka. Én egyébként pap akartam lenni, de elragadtatott a sötét oldal, viszont a kapcsolatunk nem futott zátonyra. Végül a nyakom maradt. Az anunakik bizonyára nála alacsonyabb rendűek.
2017. febr. 21. 09:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!