Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » David Icke: Az egész világot...

David Icke: Az egész világot a háttérhatalom irányítja?

Figyelt kérdés

David Icke 7 órás előadásában kifejti, hogy a világot háttérből irányítják a titkos társaságok, akik teljes elme kontrollban tartják az emberiséget. A titkos társaságokat negatív idegenek irányítják egy másik világból.

A társadalom, iskola, politika, intézmények, egészségügy és az egész információs rendszer, de még az életed is amit magadról hiszel csak téveszme. Ahhoz, hogy felébredj és megtaláld önmagad minden téveszmét felül kell írnod magadban, hogy az illúzió matrixából kilépj.


Mi a véleményetek a videóról és a témáról?


http://www.youtube.com/watch?v=ACzXZsEPpI0



2012. dec. 21. 22:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/151 anonim ***** válasza:
6%
Valóban a hátttérhatalom irányítja, jól látja Icke és őket meg a Reptoidok.
2013. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/151 anonim válasza:
27%

én ugyérzem megtaláltam a megoldást !


[link]

2013. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/151 anonim ***** válasza:
64%
Véleményem szerint David Icke a kollektív agymosás szerves részét alkotja.
2013. márc. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/151 anonim ***** válasza:
75%
Van aki azt hiszi, háttérhatalom irányítja a világot, meg van olyan is, aki azt hiszi, pszichiáter les rá a bokrokból, vagy figyeli egy kacsa.Ez a paranoia.
2013. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/151 anonim ***** válasza:
30%

Kedves előző: vagy te is beépített ember vagy, és összeugrasztani szándékozod a népet. ;)


Gondold át, amit írsz, mert nem logikus, bár hatásos. ;)

Ugyanis: mitől logikus eleve kizárni a háttérhatalmat. Ráadásul önmagában is logikus annak megléte... Szerinted látható figurák: politikusok kezében a hatalom?? Kennedy nyilvános beszédében értekezett a háttérhatalomról, ebben semmi titok nincs. Elárulta, hogy a CIA? FBI, szabadkőművesek stb kézben tartják a pénz rendszert, és hogy ő is csak mostanában jött erre rá, mint ahogyan arra is, hogy ő mindezeknek mint politikus: ki van szolgáltatva.


Icke JELENLEG 95%-ban valós dolgokat állít, bár ettől még lerí róla, h a háttérhatalom embere, és ő egy -úgymond- beetetés, tehát a hiteles infók feltárásával igyekeznek Icke-val mint csalival megnyerni egyre több ember bizalmát. Kíváncsi vagyok, mennyit hallottál Icke-től, és h logikailag hány %-át tudod cáfolni annak, amiket állít. ;) Mert bár beépített ember, de egyelőre azon fázisban van a tevékenysége, h túlnyomórészt igazat állítson - ezen kiszivárogtatások már amúgy is elavultak a háttérhatalom szemében, ők mindig legalább tíz lépéssel előbbre járnak, mint amiről a néptömeg tud.

2013. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/151 anonim ***** válasza:
36%

Ja, azt nem tettem hozzá, bár evidens, de hogy lásd: Kennedy-t (és öccsét) nem véletlenül lőtték agyon... Így jár, aki befolyásos, és elszólja magát... Kennedy egy mártír volt, aki nem akart engedelmeskedni a felette állóknak.


Ráadásul az a csavar a politikai vezetők helyzetében (de a kutatók, "tudósok", orvosok stb esetében is), hogy legalább 80%-ban fogalmuk sincs arról, hogy amit tesznek, az MILYEN SZINTEN ártalmas a néptömegnek, mert őket is nagyrészt megtéveszti a háttérhatalom. Kennedy se egyből jött rá erre....

2013. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/151 anonim ***** válasza:
75%
Na én ennek utána olvasok...
2013. ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/151 anonim ***** válasza:
27%

Közvélemény-kutatás:

Tegye fel a kezét az, akit háttérhatalom irányít!

2013. ápr. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/151 anonim ***** válasza:
100%
Ha háttérhatalomnak nevezhető a banki-szféra a tőkések és vallások élősködő sumák élete, akkor a háttér irányítás létezik, eszköze az hatalmi gépezet amit a legképmutatóbb politikusok irányítanak kéz-kezet- mos stílusban
2013. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/151 anonim ***** válasza:
100%
nem gyenge... érdekesek azok az emberek is akik paranoiások, és akik flúgosnak állítják őket... egymással vagyunk elfoglalva... és lehet folyik valami, de amíg csak a tévét bámuljuk tágrazárt szemekkel addig csak nevetnek... és én is nevetek magamon...
2013. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!