Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » David Icke: Az egész világot...

David Icke: Az egész világot a háttérhatalom irányítja?

Figyelt kérdés

David Icke 7 órás előadásában kifejti, hogy a világot háttérből irányítják a titkos társaságok, akik teljes elme kontrollban tartják az emberiséget. A titkos társaságokat negatív idegenek irányítják egy másik világból.

A társadalom, iskola, politika, intézmények, egészségügy és az egész információs rendszer, de még az életed is amit magadról hiszel csak téveszme. Ahhoz, hogy felébredj és megtaláld önmagad minden téveszmét felül kell írnod magadban, hogy az illúzió matrixából kilépj.


Mi a véleményetek a videóról és a témáról?


http://www.youtube.com/watch?v=ACzXZsEPpI0



2012. dec. 21. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/151 anonim ***** válasza:
2012. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/151 anonim ***** válasza:
27%

Talán jobban tenné David Icke, ha befogná a pofáját az olimpiai baromkodása után.

Nem létezik háttérhatalom.

Amit írsz, baromság.

2012. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/151 SSJGoku ***** válasza:
57%
Az egész világot Chuck Norris irányítja úgy hogy kuss a neve Dávid Icának
2012. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/151 anonim ***** válasza:
74%
És őt ki irányítja? és mikor fog felébredni?és mikor írja felül a téveszméit?
2012. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/151 anonim ***** válasza:
68%
Igen, tisztában vagyok elég sok mindennel, azért merészelem szidni a nagyurat.
2012. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/151 anonim ***** válasza:
17%
Ja és te utánanéztél már a helyesírásnak és a fogalmazásnak?
2012. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/151 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem neki kéne bizonyítania hogy igaza van, nem nekünk hogy tévedett. Bocsi de ez így megy... Na csá.-
2012. dec. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/151 anonim ***** válasza:
67%

"David Icke TV bemondóként kezdte a pályafutását(Mármint onnastól lett ismert) utánna valameddig politikus lett,tehát VALÓSZÍNŰLEG jobban átlátja a média/politika által kreált színjátékot mint ti,senkiházi parasztok"


Vazzeg, sportriporter volt, aztán meg a jelentéktelen Zöldpárt tagja, amely párt 1% alatti eredményeket szokott elérni a választásokon Angliában, soha képviselőt még nem küldtek a parlamentbe. Mi a jó francért látna át ő ettől bármit is, nagyokos?

2012. dec. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/151 anonim ***** válasza:
74%

"Ja bocs és te ki is vagy egyébként?"


Én Kolompár Nintendó vagyok, a nyírbátori városi tévé sportriportere, meg a Magyarországi Munkáspárt tagja. Tehát én átlátok a média és a politika világán, mivel tévé bemondó és politikus is vagyok. A reptilián összeesküvés minden szava igaz. Csak próbára tettelek, hogy elég erős-e a hited, de most már látom, te nem az rtl klubon, hanem a Budapest tv-n nőttél föl, ezért tökéletesen felébredtél a világ illúziójából.

2012. dec. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/151 anonim ***** válasza:
68%

5-ös: Abszolút egyetértek veled,szinte ugyanezt írtam volna én is,csak nem volt kedvem írni egy regényt...engem is dühít,hogy mennyire tudatlanok az ittlévők(tisztelet a kivételnek),akik élből lehülyéznek bárkit ,aki egy kicsit is eltérő véleménnyel van az átlag embertől illetve az átlag gondolkodásmódhoz képest.A gond az,hogy olyan szinten agymosott mindenki,hogy egy kisebbfajta csoda kéne ,hogy felébredjenek az emberek,sajnos nem sok esélyét látom,így menetelünk szépen azon az úton,amin eddig is,csak éppen a dolgok hamarosan felgyorsulnak!

Elképesztően butának és szűk látókörűnek gondolom azt,aki egy új és esetleg első hallásra hihetetlen információt azonnal elutasít csupán azért,mert még soha nem hallott róla,nem tapasztalta és itt nem a világvége variációkra gondolok!Tudjátok azért,mert nem tudunk valamiről azt még nem jelenti azt,hogy nincs,nem létezik...pusztán arról van szó,hogy kevés információval rendelkezünk róla(már aki) és itt akarok egy számomra fontos dolgot tisztába tenni:Annyit olvastam itt arról,hogy hát a Nasa azt nyilatkozta,hogy nem lesz semmi és ha a Nasa mondja,akkor 100%-ig biztosak lehetünk benne,mert ő a leghitelesebb mind közül...ezt ugye nem gondoljátok komolyan??Csak fel kell menni a hivatalos honlapra,meg kell nézni a képeket a Marsról meg a Holdról,hogy mást ne említsek,a legtöbb kép bizonyítottan retusálva van!És azt,hogy mit titkolnak el előlünk(na persze nem csak a Nasa),azt mindenkinek a kis képzeletére bízom!Ennyit arról,hogy mindig a Nasa-ra hivatkoztok!

David Icke-t meg le lehet hülyézni,de bizonyítsátok be,hogy nincs igaza!Ő egy olyan szempontból közelíti meg a dolgokat,ami lehet,hogy nektek hülyén hangzik,sőt hát egyből őt magát hülyézitek le,DE ezt mire alapozzátok?Azért,mert még nem hallottatok róla?


Egyetlen egy dologban különböznek azok az emberek,akik nyílt gondolkodásúak és befogadóak illetve azok ,akiknek be van szűkülve a látókörük és csak azt veszik ténynek,amit a tv-ben hallanak illetve ,amit az iskolában tanultak(jelen esetben itt a többség sajnos ide tartozik):a különbség pedig az,hogy míg az előző típusú ember befogadja az információt,elgondolkozik rajta,utánanéz,informálódik,addíg a másik meg élből elutasítja,persze amit a tv-ben hall,azt egyből elhiszi,na hát ez itt a baj!

Rengeteg a dezinformáció,természetesen a legtöbb infót kétkedve kell fogadni emiatt,DE ez még nem jelenti azt,hogy nem lehet igaz valami,amiről addig nem tudtatok!

Az összeesküvés-elméletek mára már valósággá váltak,lehet szkeptikusnak lenni,lehet tovább álmodni a kis álmotokat,de lassan azért az igazság kiderül,REMÉLEM!


Fel kellene ÉBREDNI,tájékozódni kéne a világról,mert elhiszem ,hogy az a legfontosabb,hogy mikor jelenik meg a legújabb Iphone, meg ki nyeri az X-faktort stb,stb...de fel kéne kelni abból az álomból amiben vagytok,amiben azt gondoljátok,hogy minden happy!Hát nem az sajnos!


Végezetül:A maják NEM jósoltak világvégét(A világvégével kapcsolatban eleve fogalomzavarban vagytok),egy korszak lezárását jelezték előre,amiután kezdődik egy új...Minden folyamatosan változik,előbb utóbb ez a gazdasági ,társadalmi rendszer illetve pénzuralmi diktatúra is össze fog omlani,mert ez egyszerűen már nem tartható fent,ennek vége kell,hogy legyen!

Mindenféle rémhírkeltés nélkül:Ne gondoljuk azt,hogy fellélegezhetünk,katasztrófák bármikor megtörténhetnek(legyen az napkitörés,vulkánkitörés,földrengés,cunami,bármi az ég világon),de ettől még a világnak nem lesz vége.


„Soha se kételkedj abban, hogy egy mély gondolatokkal rendelkező, felelősségteljes kis csoport képes megváltoztatni a világot, hiszen ez az egyetlen módja a világ megváltoztatásának!”

"Mindenki azt hiszi, hogy az ő saját látásának, gondolkodásának a korlátai, egyben a világmindenség korlátai is."

"Sok ember csak arra vár, hogy Martin Luther King vagy Mahatma Gandhi visszajöjjön.

- De ők már eltávoztak. Csak mi vagyunk. Rajtunk múlik. Rajtad Múlik."

2012. dec. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!