Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire használnád fel, ha 24...

Mire használnád fel, ha 24 órára kapnál egy képességet, hogy egy érintéseddel megölhetnél EGYETLEN EGY embert?

Figyelt kérdés

A kérdés adott... Nem tudom honnan jött, de szerintem elég érdekes lenne, hogy ki mire lenne képes így..


17/L


2011. jún. 29. 22:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
96%

Ez miben is különbözik attól, hogy fogok egy kést és leszúrom? Mert ha végiggondolom, csak 2 dologban:


1. Nem kell hozzá komolyabb erőfeszítés.

2. Nem bizonyítható.


Ha téged az 1-es pont tart vissza a gyilkosságtól, akkor lusta vagy, ha a 2-es, akkor meg a büntetéstől való félelem.


Én nem élnék ezzel a lehetőséggel, mert én mások életét tartom tiszteletben, nem pedig a büntetéstől való félelem tart vissza! Ha nem így lenne, potenciális gyilkos lennék, hiszen az életben adódhatna olyan alkalom egyébként is, amikor nem bizonyítható egy bűntény.

2011. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Nem bizonyítható, semmi nyoma nincs és egy apró érintés is elég, ennyi az egész. Nem tudom miért kell túlbonyolítanod meg beleképzelned mindent..
2011. jún. 30. 00:03
 23/35 Vree ***** válasza:
95%
^Túlbonyolította? Tökéletesen leírta a választ. Embert ölni varázsérintés nélkül is tudsz, tehát semmiben nem más a kérdés mintha azt kérdeznéd megölnél-e valakit ha biztosan sikerülne és biztosan nem jönnének rá.
2011. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Ez csak egy elmélet... Nem kell halálkomolyan venni -.-"
2011. jún. 30. 00:11
 25/35 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen mind1...1 hülyét megölsz jön helyébe 10.

Életet nem tudok adni elvenni meg nincs jogom.

2011. jún. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
hát ha olyan kb 13 és 50 között vagy tudsz adni életet ;)
2011. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
És ha egyszerre egy érintéssel mind a 10 ujjammal megérintenék 10 embert? Akkor mind a 10-nek annyi lenne?
2011. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

00:23 :D nem így értettem :D de eljutottXD

Jó volt 1-nek :)

2011. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Egy ember van a földön, akit nagyon, de nagyon utálok, egy volt osztálytársam, ha látom néha az utcán, felmegy bennem az ideg.

Életemben nem láttam még hozzá hasonló rosszindulatú embert, aki ehhez még tuskó, bunkó, modortalan. És egy aljas kis kavarógép.

Soha nem láttam még ilyen rosszindulatú lányt, mondjuk fiút se, mert nála szerintem nem lehet rosszindulatúbb senki.

Annyiszor próbált lejáratni, kicseszni velem, hogy nem igaz, mondjuk a saját barátaival is, de ez nem vigasztal. Nem tud viselkedni, 20 ember előtt megszégyeníti az embert, aztán ordítva röhög a saját tahóságán.

Fú, hát őt nagyon utálom!

De őt sem ölném meg, ha nem büntetnének meg érte akkor sem.

Akármilyen ordenáré tuskó, nem bírnám elviselni, ha a lelkemen száradna a halála.

2011. jún. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Smartguy86 ***** válasza:

Egy ember megölése senkin nem segít. Hiába utálod, hiába hiszed, hogy rossz ember, nem lesz jobb sem neked, sem a világnak. Sőt neked csak rosszabb lesz, életed végéig hordozhatod a gyilkosság terhét...


A kérdés meg tényleg hülyeség. Ez nem egy szuperképesség, enélkül is meg lehet ölni valakit, de szerintem akinek eszébe jut akárki, akit megölne, az sürgősen forduljon orvoshoz, mert beteg!

2011. jún. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!