Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki segítene abban, hogy...

Valaki segítene abban, hogy kihez érdemes fordulni, ha spirituális tanácsadásra van szükségem? Akár élőben, akar online?

Figyelt kérdés

Hiába próbáltam is olvasni, vagy keresni hasonló kérdéseket(találtam) de nem jutottam előrébb.

Már régóta húzom és próbáltam tájékozódni a neten is, de egyszerűen nem jutok egyről a kettőre.

Találtam jósokat, asztrológusokat, mágusokat, védikus asztrológust, karma asztrológust, látókat. Rájuk kerestem, de mindenkiről olvastam olyat, hogy “ez egy vicc” stb….


Szeretnék egy rövidebb sztorit elmondani, ami történt velem és szeretném ha KIZÁRÓLAG ezoterikus, spirituális szempontból nézne rá erre valaki, nem pszichológiaiból. Addig nem tudok normálisan tovább menni az életben….

Valaki valamilyen bevált személy?

Persze fizetős is lehet.


tegnap 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Írj rám privátban és ingyen segítek.
tegnap 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miben vagy jártas?
tegnap 18:28
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Hozzám.

Br. 12500/óra, de neked csak itt csak most csak 12000.

tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Látom komolyan lehet venni ezt a helyet is
tegnap 19:40
 5/15 Tudi333 ***** válasza:
100%
Írd meg mi a gondod!
ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5 már akartam ide is kiírni, de egyrészt nem tudom hogy kik olvassák és nekem olyan kellene aki tényleg ért ehhez

Másrészt hosszabb lenne leírva, azt meg nem szeretik az emberek elolvasni itt.

ma 13:17
 7/15 anonim ***** válasza:
Irj privit
ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A spiritualitás nem tudomány, nem szakma, nem szabályozza semmi, így bárki bátran kinevezi magát szakértőnek, aztán persze sokszor egy vicc, amit produkálnak.


Írd ki ide, sok hosszú kérdés szokott lenni a gyakorin. Talán tudunk segíteni, ha valamiben döntened kell.

ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8 nem dönteni kellene.

Pár kommentben már említettem, de nem jutottam előrébb.

Egyszerűen csak olyan dolog történt meg velem, amire nekem SENKI nem mondhatja hogy ebben nem volt természetfeletti ráhatás….

Ezért kellene olyan ember aki ért ehhez

Nyilván foglalkoznak ezzel, nem véletlenül vannak ilyen emberek. Jósok, stb…..


A gond az, hogy minél tovább élek ezzel a dologgal együtt, annál inkább biztos hogy meg fogok őrűlni…..

ma 16:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Irj nekem is
ma 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!