Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy istenmegvalósított létezőn...

Egy istenmegvalósított létezőnek hány csakrája van?

Figyelt kérdés

szept. 14. 06:56
 1/5 anonim válasza:
38%

"istenmegvalósított létező"


Diplomásan, 40 évesen is tanulok itt új dolgokat.

szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Jézusom a vallásosok kezdenek már tényleg nagyon el szálni mostanában.


Egyébként mivel a szüleim is elég durván vallásosak így tudok erre a kérdésre válaszolni.


7 van egyébként.

szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Valamelyik külföldi oldalon is olvastam nemrég, hogy ezek a "csakra dolgok" áltudomány kategória.

Nem mintha számomra alá kellene támasztani vagy linkkel igazolni, hiszen ránézésre is vicc az egész.

Tapasztalatlan fiatalként még érdeklődve olvastam, de idővel rájön az ember magától is, hogy ezek konkrétan hülyeségek.

Hogy 5000 évvel miket találtak ki a hinduk és azt miért kell még mindig komolyan venni, érthetetlen néha.

Persze magyarázatokat lehet rá találni, hogy miért veszik be az emberek, de akkor is furcsa már ez, mai ésszel gondolkodva.

szept. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Őszintén erről suóló közvetlen tanítással még nem találkoztam.

Viszont áttételesen, a rendszer ismeretében tudok következtetni.

Az "istenmegvalósított" az én értelmezésemben felette áll az anyagi testhez kötött adottságoknak, a duális megosztottságnak, tagoltságnak.

Ő Egy. Ezért Egy Isten.

Szóval szerintem egy sincs neki.


A csakrák az én értelmezésemben egyébként éppen kapcsolódási pontok nemmulandó lényegünkhöz ("lelkünk"). Egy-egy a hétből létezési síkjainkként.


A legfelső (az ezerszirmú lótusz) pedig az egységes mindenséghez.

Az istenmegvalósított már teljesen azonos önmagával. Ezért nem kell kapcsolódnia. És egységes önmagával-önmagában, tehát nem tagolt központokra és alrészekre.


Egyébként nem hét van, csak ezek a fők.

szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4. Köszönöm. Magam is így filozofáltam.
szept. 15. 17:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!