Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki segítene abban, hogy...

Valaki segítene abban, hogy kihez érdemes fordulni, ha spirituális tanácsadásra van szükségem? Akár élőben, akar online?

Figyelt kérdés

Hiába próbáltam is olvasni, vagy keresni hasonló kérdéseket(találtam) de nem jutottam előrébb.

Már régóta húzom és próbáltam tájékozódni a neten is, de egyszerűen nem jutok egyről a kettőre.

Találtam jósokat, asztrológusokat, mágusokat, védikus asztrológust, karma asztrológust, látókat. Rájuk kerestem, de mindenkiről olvastam olyat, hogy “ez egy vicc” stb….


Szeretnék egy rövidebb sztorit elmondani, ami történt velem és szeretném ha KIZÁRÓLAG ezoterikus, spirituális szempontból nézne rá erre valaki, nem pszichológiaiból. Addig nem tudok normálisan tovább menni az életben….

Valaki valamilyen bevált személy?

Persze fizetős is lehet.


tegnapelőtt 14:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is.
tegnap 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azota se irt
tegnap 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12 ne haragudj de irtam már hogy ez hosszu sztori

Ki akarom ide írni és majd belinkelem ide

Nem 5 perc megfogalmazni

tegnap 20:11
 14/15 anonim ***** válasza:
Elérhetőséget tudnék valakihez, de ha akarod, akkor írd ki ide. Válaszok itt is lesznek.
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ki az?
tegnap 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!