Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire használnád fel, ha 24...

Mire használnád fel, ha 24 órára kapnál egy képességet, hogy egy érintéseddel megölhetnél EGYETLEN EGY embert?

Figyelt kérdés

A kérdés adott... Nem tudom honnan jött, de szerintem elég érdekes lenne, hogy ki mire lenne képes így..


17/L


2011. jún. 29. 22:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Azt hiszem kesztyűt húznék.

Amúgy is elég értelmetlen volna így megölni valakit. Senkin sem segítene. Esetleg neked jelentene megnyugvást egy régi haragosod kinyuvasztása.


Ha puszta akarattal lehetne ölni és gyógyítani, létszámstop nélkül. Na az már valami.

2011. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
elgondolkodnék, hogy a nőgyűlölő infótanáromat, vagy a b*zi beképzelt hólyag osztálytársamat kéne előbb megérintenem... lelkiismeret furdalás nélkül megtenném azzal a kettővel...
2011. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:

Nem olvastam végig csak az első fél oldalt, de az a véleményem hogy aki nem ölne meg senkit az k*pja be.

Az ilyen legalább a legközelebbi szembejövő cigányt nyírja ki..

Hmm, én kit nyírnék ki??

Még nem gondolkoztam rajta,de biztos találnék valakit...;) :D:D Jaj meg is találtam, egy mocskos g*civel kevesebb lenne a földön... :D

2011. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Egy állatkínzót ölnék meg. De az sem lenne elég büntetés, előtte inkább megkínozni lenne jó.
2011. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Akkor az emberek 50%-a mehetne dokihoz kb. Mindenkinek van valaki az életében, akit néha, vagy nagyon-nagyon ritkán ha nem is gondolja komolyan, de azért legszívesebben megfojtaná. És ha nagyon pontos akarok lenni, fogalmam sincs, hogy ha már meglenne a képességem, megtenném-e, mert az oké, hogy most nincs ilyen képességem, elgondolkozok rajta, hogy megszabadítanám magam egy idiótától, de ha tényleg oda kerülne a sor, akkor nem tudom megtenném-e. Az, hogy most azt mondom, megtenném, nem egyenlő azzal, hogy tényleg megteszem. Az emberek 50%-a tuti azt mondaná valahol, valamikor, hogy megtenné. És az orvosok sem tudnak ezen segíteni. Inkább azokat az idiótákat kellene dokihoz küldeni, akik annyira tönkretesznek másokat, hogy már ilyeneken gondolkoznak...
2011. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!