Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire használnád fel, ha 24...

Mire használnád fel, ha 24 órára kapnál egy képességet, hogy egy érintéseddel megölhetnél EGYETLEN EGY embert?

Figyelt kérdés

A kérdés adott... Nem tudom honnan jött, de szerintem elég érdekes lenne, hogy ki mire lenne képes így..


17/L


2011. jún. 29. 22:43
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Csak egyszer tudnád használni és 24 óra leteltével nem müködne már többé.
2011. jún. 29. 22:43
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát aznap tuti nem mosnék arcot, és nem is masztiznék XD
2011. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Magadat nem tudod megölni vele... Csak akkor müködik, ha azt akarod, hogy müködjön :D
2011. jún. 29. 22:49
 4/35 anonim ***** válasza:
67%
megfognám azt aki a legtöbbet ártot nekem az életbe.
2011. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
nem ölnék embert....lehet hülyének nézel de nem lennenék tőle boldogabb.Már megtanultam h csak magammal szúrok ki ha azt számolgatom ki miatt mennyi sérelmet szenvedtem el és egy csomó ember akit anno gyűlöltem ma már hidegen hagy...szóval biztos nem élnék ezzel a lehetősséggel.
2011. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem használnám semmire. Igazából csak egyetlen ember van, akit utálok annyira, hogy a halála számomra pozitívum legyen, de őt sem akarnám megölni (ha csak úgy, "magától" meghalna, nem szomorkodnék, az tuti, de én akkor sem tenném meg), meg amúgy is, azt sem tudom hol van, tehát fizikailag lehetetlen lenne, hogy meg tudjam érinteni.
2011. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Ez is elfogadható válasz, nyugodtan írjátok, ha nem élnétek a lehetöséggel :)


Én öszintén élnék vele... lehet, hogy rossz lenne utána a lelkiismeretem, de az utóbbi napokban az életem is veszélybe került és azt a személyt nem sajnálnám.

2011. jún. 29. 23:08
 8/35 anonim ***** válasza:
Biztos vannak helyzetek amikor megtenné az ember.Nekem ha mondjuk lennének gyerekeim vagy a páromat bántaná vki akkor azt az embert valószínűleg szívesen kinyiffantanám.
2011. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
33%
én lelkiismeretem full tiszta lenne.kaptam 1lehetöséget.élnék vele.nálam az a szemét megérdemelné simán a halált.még nyugottab is lene hogy 1ilyen sz@rházival kevesebb van.
2011. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Vagy anyóst, vagy a hülye, alkoholista pasiját nyírnám ki. De tuti használnám, ha ők lekerülnének valami véletlen során a listáról, akkor is.
2011. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!