Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen alapja van annak az...

Milyen alapja van annak az ezoterikus tanításnak, hogy konkrét személyt be lehet vonzani/manifesztálni?

Figyelt kérdés
Ez mosz olyasmi, mint a szerelmi bájital, csak lelki értelemben?
tegnap 13:22
 1/10 Grimfox ***** válasza:
36%
Az ezoterikus tanokban ennek nincs alapja, ez hangzásra inkább a fekete mágiához áll közel. Pont úgy, ahogy a "szerelmi bájital" és más szerelmi varázslások is.
tegnap 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

A konkrét személyek bevonzásában a nőknek van tehetsége, amit némi alkoholos bájitalok még elő is szoktak segíteni, pl. szórakozóhelyeken.

A manifesztálás inkább a férfiak varázslata. Ahogy a kifejezés is jól mutatja, csak mani = pénz és feszt áll = férfiasság szükséges hozzá.

tegnap 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez engem mindig arra emlékeztet hogy egyszer nem túl eszes ismerősöm mesélte hogy valamilyen női netes portálon látta, hogy hogy kell szerelmi kötést csinálni és ő megcsinálta mert így akart bosszút állni az exén…
tegnap 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi alapja lenne?


Tudományos alapja nulla.


Annyi alapja van, mint bármelyik más babonának. Kopogd le fán háromszor, és akkor "szerencséd lesz". Aztán valamire úgyis rá lehet majd fogni, hogy az volt a szerencse.


Az emberek könnyen bevesznek olyan dolgot, amiben szeretnének hinni. Ki ne szeretne hinni benne, hogy álmai párja csak 1-2 béna szertartásra, tehát karnyújtásnyira van?

tegnap 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne alapja, már nem lenne ezoterikus.
tegnap 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van alapja. De nem biztos, hogy megéri. Simán vizualizációval is el lehet érni kissebb-nagyobb sikereket. Én például egy hozzátartozóm káronkodását szüntettem meg. Igaz csak két hétig tartott. Bár az is igaz, hogy valahogy meg is bántam. Mintha nem lett volna önmaga, hanem csak önmaga árnyéka. Egy miatyánkkal pedig semmissé lehet tenni ezt az egészet. Nyilván azt is vizualizálva, különösen a "Legyen meg a te akaratod" részt.


Számomra nyilvánvaló, hogy működik ez a fajta "mágia" vagy nem is tudom, minek nevezzem. Inkább rejtett szálak rángatásának hívnám. De azt, ha valakin használjuk, akkor igaz megkapjuk, amit akarunk, de mégsem olyan lesz, mint amilyennek hittük.


Ha én bevonzom magamnak ezzel a módszerrel akárkit, akit akarok, akkor az hatással lesz a bevonzott személyre. Elszürkűl. Van aki távolról szemlélve elképesztő, közelebbről pedig lehangoló.


Működni működik, csak nem kifizetődő. meg, ha nem ismételgetjük tovább ezt a fajta vonzást, akkor el is száll az illető tőlünk.

Pedig nem egy bonyolult módszer, de én nem fogok erre tanítgani senkit sem. Pláne nem , hogy valakit társnak vonzzunk be. Az ilyenekből lesznek a családírtók, feleséggyilkosok és hasonló finomságok, minimum alkoholisták és drogfüggők.


Úgyhogy én inkább tengetem a napjaimat egyedűl, mint hogy efféle dolgokkal szerezzek magamnak valakit. Pénzért is inkább megdolgozom, nem vonzom be, mert az is elszáll.


Ez a bevonzósdi olyan erőket mozgat meg, melyek kiszámíthatatlanok. Magas a rizikófaktor.


Ha valaki ilyet csinált, Javaslom a Miatyánkkal semmissé tenni. legyen meg Isten akarata. Ezt javaslom.


De van alapja, működik.

tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez onnan indult, hogy a külvilág, és minden ember, pl a párod is téged tükröz.


Ugye a tükör meg ugyanazt mutatja (amilyen te vagy). A jó vonásaidat is (ezt általában meglátod), meg a rossz vonásaodat is (ezt általában nem láod meg és nem érted miért küld a sors hozzád egy ilyen-olyan embert)

Úgy is mondják hogy hasonló a hasonlót vonzza, amint belül úgy kívül stb.


Na ebből lett az, nagyon sok csavaron keresztül, hogyha neked tetszik a Kovács Pistike a szomszédból, akkor ilyen olyan szeánsszal majd be tudod vonzani. Na ez a rész már bullshit.


Olyan embert fogsz bevonzani aki téged tükröz, és ehhez nem kell vizualizálni se meg semmi, mert automatikusan így működik.

tegnap 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6


Tehát azt állítod, hogy ha van egy kövér és csúnya nő, aki engem meg akarna kapni, akkor be tudna vonzani, és akaratom ellenére szerelmes lennék belé?

tegnap 20:56
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!


Azt állítom, hogyha van egy kövér és csúnya nő és egy megfelelő módszerrel vizualizálva , a fantáziáját megfelelő módon használva idővel képes lehet elérni, hogy akár szerelmes is legyél belé.


Meglehet, hogy ez az idő, ami ehhez szükséges lenne egy fogyással és megszépüléssel is párosulna. Megváltozna a kisugárzása. Adódnának helyzetek és lehetőségek, melyek arra ösztönöznek téged, hogy " elkövess egy hibát"


De ez nem ilyen egyszerű. Például, ha naponta imádkozol, akkor senki sem tudja a módszert használni rajtad. Ahhoz neki is imádkoznia kellene. egy hozzá értő "manifesztációs", "bevonzós" gyakorló idővel megtalálná a módját a megfelelő szálak meghúzásával, hogy bevonzzon téged.


Hidd el, ha az ember elmélye energiát használ el azzal, hogy hülyeségeken töpreng, akkor is történik valami. Az energia nem vész el, hanem átalakúl. Hülyeségeken pedig mindenki járatja az agyát, csupán a megfelelő hülyeségekkel és szembehunyós fejben történő házimozizással elégetett energia is képes a megfelelő formára átalakulni. Ez a vonzás pedig hat a vonzóra és a bevonzottra is. Istenre nem hat egyedűl, hiszen ő végtelen. Ezért működik a hittel való ima.


Az ima is egyfajta vonzás. de ott az Isten vonzza be az embert. Akit pedig az Isten vonz, az Jézust ismeri meg. Aki pedig megismerte Jézust, arra már nem hat a hókuszpókusz.


De aki nem ismeri Jézust és így az Istent sem, az védtelen a csúnya és kövér nők ellen.


Mondok én még valamit. velem ezt teszi egy nem túl szép és nem is karcsú nő. élőben nem találkoztam. De amikor kicsit eltávolodtam az Istentől, akkor egyre vonzóbbá kezdett válni az a nem túl szép és nem túl könnyű nő. nem mellesleg olyan képekkel is bombázott. hajaj, el sem hinnéd!


csak én ismerem a módszert és ezért tehetek ellene is. Nem védem magam, hanem isten védelmét kérem. és érzi. basszus, megérzi, ha nem imádkozom és ez a nő, rámír. És letilthatnám, meg elhajthatnám, de nem tudom megtenni. Valamiért megesik rajta a szívem, de annyira nem, hogy élőben találkozzam vele. Működteti a dolgot, nagyon is profi módon én pedig csak kitérő manővereket tudok végezni. Brutális.


A munkahelyemen is olyan boszorkány csajok vannak. Rendesen elbűvölik az ember fiát. Veszélyes menyecskék. De én ellenállók a női dzsedierőnek.


A nőkkel vigyázni kell. Ők ösztönösen működtetik ezt az egészet. Mi faszik legfeljebb kitanulhatjuk ezeket a praktikákat és agyafúrt módon megfordítva kihasználhatjuk az előnyét. Csak hát a vége mindig egy hatalmas nagy csalódás.

tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Azt állítom, hogyha van egy kövér és csúnya nő és egy megfelelő módszerrel vizualizálva , a fantáziáját megfelelő módon használva idővel képes lehet elérni, hogy akár szerelmes is legyél belé."


Nem hiszem el. Ez kizárt.

tegnap 23:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!