Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhetnek ilyenek vagy csak...

Létezhetnek ilyenek vagy csak a véletlen műve és beképzelem?

Figyelt kérdés

Ma jutott pont eszembe ez a dolog és elgondolkodtam rajta. Tudom kicsit fura de ez ilyen párkapcsolathoz köthető dolog vagyis legalább eddig ezzel sikerült összekapcsolnom.

1.

Van egy zene egy szimpla magyar előadónak az egyik száma mixelve pár ezer megtekintés semmi extra. Az utóbbi 2 párkapcsolatom mindig akkor jött össze pár héten belül amint elkezdem ezt a számot minden nap meghallgatni.

2. Van 2db horror film amit, ha megnézek az aktuális párommal akkor garantálható, hogy pár héten belül szakítás lesz a vége. Ez már 3x előfordult.

Valahogy olyan ez mintha rátaláltam volna egy olyanra ami segít bevonzani a dolgokat és egy olyanra ami egyből tönkre is tudja tenni. Létezhet valami ilyesmi szerencse/balszerencse hozó dolog vagy csak beleképzelem?


tegnapelőtt 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
72%
Én meg pont akkor kapok mindig karót, amikor nem tanulok. Lehet, hogy megérzem előre, hogy karót fogok kapni, tehát felesleges is lenne tanulnom?
tegnapelőtt 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!