Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az "egész héten dögmeleg van,...

Kedves Vezető kérdése:

Az "egész héten dögmeleg van, pusztító napsütésben, hétvégén még esik az eső" effekt véletlen ?

Figyelt kérdés

Szerintem valszeg az, de érdekelne más véleménye is, mert elég gyakori ez , rengeteg mém is van ebből.

Én pl egész héten nem tudtam venni valamit, mert nem árultak az árusok a Bosnyák téri piacon a meleg miatt (van valami amit csak ott veszek), most meg az eső miatt nincs senki.

(-1hét)

De totál classic az is, hogy egész héten dolgoznak, hétvégén még bográcsoznának, kirándulnának az emberek, és EZ van. :)



jún. 22. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A május elég esős volt, nem csak a hétvégék, jövő szerdán is eső várható.
jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Aki egy nagyváros közepén nem jut ételhez, mert esik az eső, az elég életképtelen azért...

Most is meleg van, mindjárt eláll az eső, és lehet olvadozni békében éjfélig.

jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy ételért mentem volna ?
jún. 22. 11:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát most nem úgy néz ki mintha esne az eső, idén nyáron eddig ez a nap a legbrutálisabb és most hétvége van
jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Hát én innen az Alföldről, a lassan sivatagból, inkább irigylem, akiknek az a problémájuk, hogy hétvégén esik az eső...mi itt örülnénk neki bármikor...

Szóval attól hogy a bosnyák téren esik, attól még elég elhamarkodott ilyen mélyen szántó következtetésre jutni, hogy mindenhol ez van.

jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jajj, dehogy is, ez csak a szubjektív panaszok volt H egész héten nem árultak a meleg miatt, most meg az eső miatt, de szerencsém volt mire elállt kipakoltak, és kaptam amit akartam. :)
jún. 22. 13:19
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az egész univerzum úgy van rendezve, hogy veled kicsesszenek.
jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
HAARP
jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
64%
25 éve nagy divat volt a panellakók körében a város határában fekvő kiskert. Oda jártak hétvégente kikapcsolódni. Én nem "jártam" oda. Lakható házat építettem, és nyárra kiköltöztem. Évszámra nem tudnék esküdni, de volt egymás után három év, amikor minden áldott hétvégén esett az eső. Májusban még csak elpoénkodta az ember, hiszen "májusi eső aranyat ér" de egy idő után az agyára ment az embernek, hogy tökig ér a gaz, de amikor ráérne, nem lehet belemenni a sártól. Noha nem hiszek semmiféle felsőbb hatalomban, azokban az években valóban úgy nézett ki, mintha valami rosszindulatú szent intézné így az időjárást.
jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülnék ha folyamatosan esne hétvégén lehülne de nem azt teszi hanem hőség estére beborul es órakid villamlik , aztán esik 20 percet elvonul . Reggel újra fülledt fos 30 foktól. Nem esik le 20 fok alá este , 3 éve tüző napon szemerkél . Nem tudsz szellőztetni mert nincs vihar este nem fúj csak napközben . De csak itt fent északon a khurv@@eletbe .Nyugaton rég túlvannak a rosszan , fokokkal kevesebb esővel is több .
jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!