Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezt a halott kutyám intézte...

Ezt a halott kutyám intézte el nekem? A lelke szált bele egy kölyök kutyába?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt meghalt a palotapincsim. 12 éves volt nagyon szerettem. Lány volt Trixi. Ma reggel amikor a parkba mentem sétálni hogy még egyszer sétálhassak elvittem a pórázát és egész végig sírtam. Amikor leültem a padra és mivel reggel volt fáradt voltam mert otthon egyedül éreztem magamat. Kissé elaludtam ülve. Azt álmodtam hogy Trixi itt rohangál és ugat engem hogy keljek már fel . Fölébredtem és egy teljesen ismeretlen férfi ült mellettem. Megkérdezte tőlem hogy szeretnék-e palotapincsi kölyköket mert ő egy tenyésztő és vannak eladó pincsi kiskutyái. Mondtam neki hogy szeretnék venni és átmentem hozzá hogy megnézzem a kölyköket. Láttam egy ugyan olyan kölyköt mint Trixi. Még a szemszíne is ugyan olyan volt mint Trixié kölyökkorában. Ugyan úgy nézett ki mint Trixi amikor kölyökkutya volt. Még a foltjai is ugyanott ugyan olyan színűek voltak mint Trixinek.


A halott kutyám is benne lehetett ebben?


2011. jún. 18. 16:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Részvétem Trixi 1 ért.És nem biztos hogy a halott kuty intézte hogy Trixi 2őt megvedd.NEkem is van palotapincsim, és egyszer aggódtunk érte, mert nem nő befelé úgy az orra, és találtunk egy tök ugyan olyan kutyát mint a miénk...
2011. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Trixi 5nél majd azért elkezdsz gyanakodni?
2011. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Pont mint a mesékben!:)Visszatérve a lelkes témára a (vallásom keresztény)Annak aki azt állította hogy a kutyáknak nincs lelke húzza meg magát!5éves havanese kutyusom van és jobban tud szeretni bárki másnál!Én jobban (ez kicsit embergyűlölőnek fog hangzani) de jobban tudok sajnálni egy kutyust ha meghal mintha egy ember halna meg tény az embert is sajnálom de ha egy kóbor kutyust látok már a sírás keringet fiú létemre bár lehet hogy ez csak azért van mert egy kutya nem tudja magát megvédeni és bemenni a boltba ételt venni...
2011. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Én is jobban sajnálok egy kóbor kutyát mint például egy gyereket mert a gyereknek vannak szülei akik vigyáznak rá . A kóbor kutyának nincs magára van utalva.
2011. jún. 19. 17:55
 25/27 anonim ***** válasza:
Ahogy már mondtam, szerintem is többet érnek a kutyák a legtöbb embernél, mivel nem önzőek, nem egoisták, nem bunkó parasztok, mint a legtöbb ember! És feltétel nélkül szeretnek! És mint mondtam nagyon egoista dolog azt gondolni, hogy a kutyáknak nincs lelke, mivel vagy mindenkinek van vagy senkinek sincs! EMBEREK, NE LEGYETEK EGOISTÁK!
2011. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Hát igen utcsó válaszoló zöld kéz!!!
2011. jún. 20. 20:02
 27/27 anonim ***** válasza:

Részvétem a kutyád miatt. Amúgy a parkos eset egy véletlen lehetett.


Amúgy ha van, ha nincs lélek, nem kell ahhoz hogy egy adott élőlény szeretni tudjon.

2015. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!