Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezt a halott kutyám intézte...

Ezt a halott kutyám intézte el nekem? A lelke szált bele egy kölyök kutyába?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt meghalt a palotapincsim. 12 éves volt nagyon szerettem. Lány volt Trixi. Ma reggel amikor a parkba mentem sétálni hogy még egyszer sétálhassak elvittem a pórázát és egész végig sírtam. Amikor leültem a padra és mivel reggel volt fáradt voltam mert otthon egyedül éreztem magamat. Kissé elaludtam ülve. Azt álmodtam hogy Trixi itt rohangál és ugat engem hogy keljek már fel . Fölébredtem és egy teljesen ismeretlen férfi ült mellettem. Megkérdezte tőlem hogy szeretnék-e palotapincsi kölyköket mert ő egy tenyésztő és vannak eladó pincsi kiskutyái. Mondtam neki hogy szeretnék venni és átmentem hozzá hogy megnézzem a kölyköket. Láttam egy ugyan olyan kölyköt mint Trixi. Még a szemszíne is ugyan olyan volt mint Trixié kölyökkorában. Ugyan úgy nézett ki mint Trixi amikor kölyökkutya volt. Még a foltjai is ugyanott ugyan olyan színűek voltak mint Trixinek.


A halott kutyám is benne lehetett ebben?


2011. jún. 18. 16:28
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
És azt a kölyköt akiről beszéltem meg is vettem jó drága volt mert volt tk-ja és Trixinek neveztem el.
2011. jún. 18. 16:29
 2/27 anonim válasza:
95%
Ööööö....oké...
2011. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Ugye, hogy a valóság is tud olyan szép lenni,mint egy álom? Sőt!
2011. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Csodák történnek.Nem fontos, hogy megtudjuk az okát, lényeg, hogy felismerjük őket és örüljünk nekik.
2011. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 skarma ***** válasza:
100%
lehet hogy az új Trixi a régi volt, de ne azért szeresd, hanem önmagáért
2011. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
17.57.Van lelke az állatnak.Semmi különbség nincs köztetek.Eszel-eszik.Alszol-alszik Párzol-párzik Ha üldöznek menekülsz, és ő is menekül , ha kergetik.Abban van különbség, hogy te ágyban alszol, franciasalátát eszel, autóval menekülsz, ő meg gyalog.Ő sem tud a te lelked létezéséről , éppen, ahogy te sem tudsz az övéről- mondom, hogy egyik kutya másik eb.
2011. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
3%
Nincs igazad kedves =) Egy állatnak nincs lelke =) De nem vitatkozom... ha te ebben hiszel, egészségedre! :))))
2011. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
89%
17:29, szerintem lényegesebb kérdés, hogy vajon neked van-e.
2011. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
utolsóval egyet értek inkább neked nincs lelked.Az állatoknak nagyon is van (némelyik többet ér mint egy ember)
2011. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
57%
illetve némelyik embernél többet ér egy állat...
2011. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!